REKLAMA
REKLAMA

100 zwycięstw Rodrygo z Realem Madryt

Rodrygo, który notuje swój najlepszy sezon pod względem liczby zdobytych bramek, odniósł wczoraj 100. zwycięstwo w barwach Królewskich.
REKLAMA
REKLAMA
100 zwycięstw Rodrygo z Realem Madryt
Fot. Getty Images

Wczorajsze zwycięstwo Realu Madryt z Chelsea na Santiago Bernabéu w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów było zarazem 100. wygraną Rodrygo w koszulce Los Blancos. Brazylijczyk osiągnął ten wynik w swoim czwartym sezonie gry w klubie i po rozegraniu 152 spotkań.

Na 100 zwycięstw Rodrygo z Królewskimi składa się 67 wygranych w La Lidze, 22 w Lidze Mistrzów, 6 w Copa del Rey, po 2 w Superpucharze Hiszpanii i Klubowych Mistrzostwach Świata oraz 1 w Superpucharze Europy.

REKLAMA
REKLAMA

Napastnik zadebiutował w zespole 25 września 2019 roku w wygranym 2:0 meczu z Osasuną, w którym zdobył też swoją premierową bramkę ledwie minutę po tym, jak wszedł na boisko z ławki. W sumie Rodrygo strzelił dla Królewskich 29 bramek, a w bieżącym sezonie już pobił swój najlepszy wynik, wpisując się na listę strzelców 11-krotnie. 

22-latek zdobył z Realem Madryt Ligę Mistrzów, Klubowe Mistrzostwa Świata, Superpuchar Europy oraz po 2 mistrzostwa Hiszpanii i Superpuchary Hiszpanii.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA