Fabio Capello wybrał dwudziestu piłkarzy, którzy polecą do Bukaresztu na wtorkowy meczu Ligi Mistrzów z tamtejszą Steauą. W kadrze brak jedynie trzech kontuzjowanych zawodników: Salgado, Cicinho i Reyesa. Do drużyny powraca Sergio Ramos, który w meczu z Getafe pauzował za kartki, a nowościami w ekipie jest dwójka wychowanków, Javi García i Adán.
Kadra, jaką wyznaczył Capello na 3. kolejkę Ligi Mistrzów, nie różni się zbytnio od tej z ostatniego ligowego meczu. Największą stratą w ostatnim spotkaniu był brak Fabio Cannavaro. Włoch udał się z kolegami na Coliseum Alfonso Pérez, lecz ostatecznie nie pojawił się na boisku ani na minutę z powodu bólu w lewym kolanie. Teraz jednak środkowy obrońca leci do Rumunii bez jakichkolwiek dolegliwości.
Na liście ponownie znalazł się Iván Helguera, który wczoraj zaliczył ligowy debiut w obecnym sezonie. Kto wie, być może we wtorek dane mu będzie zadebiutować także w Lidze Mistrzów. W kadrze jest już Sergio Ramos, który w meczu z Atlético dostał czerwoną kartkę i nie mógł wystąpić z Getafe. Kadrę pierwszej drużyny Realu Madryt uzupełniają wychowankowie: Javi García i Adán.
Kadra na mecz ze Steauą
Bramkarze: Casillas, Diego López, Adán
Obrońcy: Roberto Carlos, Cannavaro, Raúl Bravo, Pavón, Helguera, Mejía, Sergio Ramos
Pomocnicy: Diarra, Emerson, Beckham, Javi García, Guti, Robinho, Raúl
Napastnicy: Cassano, Ronaldo, van Nistelrooy
Nie powołani: Reyes, Cicinho, Míchel Salgado (kontuzje)
Kadra na Steauę
Capello wyznaczył dwudziestu zawodników
REKLAMA
Komentarze (42)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się