– Arribas to zawodnik z ogromnym talentem i robi różnicę. Jest liderem drużyny i zawodnicy wiedzą, że jeśli dadzą mu piłkę, to on coś wymyśli. Jego umiejętność gry jeden na jeden ułatwiła wiele spraw.
– Arribas znajduje się na dobrej drodze. Jego czas w Castilli dobiega końca i w maju będzie musiał wybrać najlepszą opcję. On zawsze potrafi odmienić spotkanie.
– Dlaczego nie gra w pierwszym zespole? Czas i okoliczności, jakie są. Cały czas rozmawiamy bezpośrednio z Ancelottim i Davide o tym, jak trenują i grają. Rozpoczął się mundial i terminarz ułoży się tak, że będzie dużo meczów. Wtedy z pewnością chłopcy dostaną szansę, chociażby w Pucharze Króla. Przy następnym występie z pewnością pokaże jeszcze lepszy poziom, czego wszyscy sobie życzymy, i mam nadzieję, że będzie częścią pierwszego zespołu.
Komentarze (6)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się