Omar Mascarell jest obecnie jednym z kluczowych zawodników Elche, do którego przeniósł się w poprzednim sezonie, po tym jak wcześniejsze lata swoje kariery spędził w Niemczech w szeregach Eintrachtu Frankfurt i Schalke 04. Zanim jednak do tego doszło przez sześć lat występował w kategoriach młodzieżowych Realu Madryt, w którym nawet zadebiutował w pierwszym zespole za sprawą José Mourinho. Później wraz z przyjściem Carlo Ancelottiego szczęścia zaczął szukać poza granicami Hiszpanii. Teraz podzielił się swoimi odczuciami przed starciem ze swoim byłym klubem.
– Real Madryt to wielka drużyna, która znajduje się obecnie w rewelacyjnej dynamice. To sprawia, że są jeszcze silniejsi niż zazwyczaj i udowodniają to w każdym kolejnym meczu. Poprzez swój nieprawdopodobny potencjał i bardzo silną grupę są w stanie osiągnąć pozytywny wynik w każdym spotkaniu.
– Ściągnęli bardzo dobrych zawodników, dzięki czemu mają obecnie bardzo kompletny skład. W ofensywie Benzema i Vinícius są dla nich fundamentalni, ale moim zdaniem tym kluczowym elementem jest Valverde. Pod względem intensywności, przyspieszenia i tego, w jaki sposób porusza się między liniami. Zawsze mówiłem, że bardzo go lubię i że jest jednym z najważniejszych zawodników. Jest piłkarzem kompletnym i bardzo dużo daje Realowi Madryt.
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się