/ DAZN

Kounde: To było za mało na karnego

Jules Koundé udzielił wypowiedzi dla platformy DAZN po przegranym 1:3 Klasyku na Bernabéu. Przedstawiamy wypowiedzi defensora Dumy Katalonii.

Jest z nami wracający po kontuzji Jules Koundé. Jak skomentujesz tę złą wiadomość, jaką jest porażka na Bernabéu, Jules?
Z pewnością jestem bardzo rozczarowany. Myślę, że nie rozegraliśmy złego meczu, ale w pierwszej połowie zawiedliśmy tam, gdzie oni są silni, w przejściach. Myślę, że przy pierwszym gol powinniśmy zrobić faul i uniknąć kontry, a drugi gol był trochę podobny.

Real Madryt strzelał, kiedy wy mieliście swoje najlepsze momenty. Kiedy wydawało się, że wy możecie strzelić gola, to strzelali oni.
To jest siła tej drużyny, kiedy czasami nie miają piłki, wydaje się, że cierpią, a na koniec w dwóch sytuacjach strzelają ci dwa gole. Myślę, że musimy z tego wyciągnąć wnioski i, cóż, być nieco bardziej skuteczni.

W końcówce był karny, którego gwizdnął sędzia. Chcę cię zapytać o tego karnego i o tego potencjalnego z pierwszej połowy na Robercie Lewandowskim. Jak je widziałeś?
Co?

Był tam karny, którego gwizdnął, nie wiem, jak myślisz…
To nie ja go zrobiłem. To nie ja.

Eric García.
Tak. Nie wiem… Nie widziałem tego, ale myślę, że to było za mało. Trzeba to zobaczyć, ale to było przy 2:1 i to było dla nas ciężko, ponieważ może mielibyśmy jakąs okazję, by wyrównać.