– To był trudny mecz i postawili nam trudne warunki. Wyszli na prowadzenie i gdy przegrywasz, to zawsze jest ciężej. Myślę, że gol Rudiego jest dla nas bardzo ważny i mamy nadzieję, że w jego przypadku to tylko stłuczenie.
– Różnica względem meczu sprzed tygodnia? Wielką różnicą moim zdaniem była dokładność w grze piłką. Uważam, że wiele kosztowało finalizowanie akcji i wprowadzenie piłki do środka, co robiliśmy w pierwszym spotkaniu. Oni wykorzystywali to poprzez kontry, które były bardzo groźne dzięki szybkości ich atakujących. Przez to mieliśmy problemy.
– Gol od razu po przerwie zabolał czy bardziej wkurzył? Wkurzył. Strata gola po przerwie, w której rozmawialiśmy o dobrym starcie i koncentracji, to duży cios i wszystko utrudniło.
– Myśleliśmy o Klasyku? Absolutnie nie. Znaliśmy znaczenie tego meczu. Wiedzieliśmy, że to był bardzo ważny dzień dla naszego awansu.
– Jak podchodzimy do Klasyku? Dobrze, bardzo dobrze. Uważam, że podchodzimy w bardzo dobrej dynamice. Ciągle nie przegraliśmy żadnego meczu, bardzo wierzymy w siebie i w naszą grę, a w niedzielę wyjdziemy, by dać z siebie maksimum.
Komentarze (20)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się