– To był bardzo dobry mecz w wykonaniu całej drużyny. Jestem dumny z wykonanej przez wszystkich pracy. Udowodniliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani pod względem fizycznym, dobrze zorganizowani i że zawsze będziemy nawiązywać rywalizację. To możemy obiecać.
– W meczu z Realem Madryt zadecydowały dwa detale i świetny gol, na który nic nie mogliśmy poradzić. Jesteśmy smutni, ponieważ czuliśmy się bliscy zwycięstwa, ale ogólnie jesteśmy też zadowoleni z postawy, jaką zaprezentowaliśmy na boisku.
– Po pretemporadzie, która nie była najlepsza pod względem wyników, w pierwszej kolejce ligowej pokazaliśmy, że chociaż nie zawsze to widać to praca, jaką wykonujemy na co dzień, jest naprawdę bardzo dobra. W szatni w żadnym momencie przed meczem nie czuliśmy się być w roli ofiar. Byliśmy zmotywowani i wiedzieliśmy, że musimy rozegrać mecz prawie perfekcyjny. I prawie to się nam udało. Teraz musimy kontynuować tę pracę. Pokażemy wszystkim, że jesteśmy pierwszoligową drużyną.
Komentarze (4)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się