W szerokiej kadrze na ten mecz znaleźli się wszyscy piłkarze pierwszej drużyny poza Davidem Alabą. Austriak wznowił we wtorek treningi z grupą po problemach z mięśniem przywodziciela, ale doznał nowego przeciążenia innych mięśni i znowu wrócił do ćwiczeń indywidualnych. Ancelotti zapowiedział, że w poniedziałek będzie jednak już zdolny do pracy z grupą.
Warto podkreślić, że na szerokiej liście na ten mecz znalazło się 25 zawodników razem z bramkarzem Tonim Fuidiasem. Na ławce w meczu ligowym może jednak zasiąść tylko 23 piłkarzy, więc dwóch graczy będzie musiało zostać odesłanych na trybuny.
Co do jedenastki, to pomijając Alabę, wszyscy spodziewają się podstawowego składu z Fede Valverde jako wzmocnieniem prawej flanki. To ustawienie i to zestawienie nazwisk ma wyjść też od pierwszej minuty za tydzień w Paryżu. Dzisiaj Alabę zastąpi oczywiście Nacho, który przy problemach Austriaka ma coraz większe szanse na występ w finale.
Po odpoczynku w Kadyksie do jedenastki mają wrócić dzisiaj przede wszystkim Thibaut Courtois, Ferland Mendy, Luka Modrić, Vinícius Júnior i Karima Benzema. Z zapowiadanego zestawienia tylko Éder Militão, Nacho, Toni Kroos i Casemiro rozegrali w niedzielę pełne spotkanie, przy czym Brazylijczycy i Niemiec odpoczywali we wcześniejszym starciu z Levante.
Betis przyjechał do Madrytu bez Camarasy, Montoyi, Bravo, Bellerína i Ruiza. Z tej grupy największe szanse na występ mieliby Bellerín i Ruiz. Manuel Pellegrini ma wystawić bardzo ofensywny skład z atakiem złożonym z Borjy Iglesiasa, Fekira, Canalesa oraz piątego w klasyfikacji strzelców Juanmiego.
PRZEWIDYWANE SKŁADY
Real Madryt: Courtois; Carvajal, Militão, Nacho, Mendy; Casemiro, Kroos, Modrić, Valverde; Vinícius i Benzema
Pozostali powołani: Łunin i Fuidias; Vallejo, Marcelo, Lucas, Isco, Ceballos, Camavinga, Bale, Hazard, Asensio, Jović, Rodrygo oraz Mariano
Real Betis: Silva; Sabaly, Pezzella, Bartra, Moreno; Guido, Carvalho; Canales, Fekir, Juanmi i Borja
Pozostali powołani: Robles; Edgar, Paul, Tello, Willian José, Joaquín, Guardado, Lainez, Ruibal, Rodri oraz Miranda.
* * *
Mecz rozpocznie się o 21:00. W Polsce będzie można obejrzeć go na kanale Eleven Sports 2 na platformie Player.pl.
Spotkanie można też wytypować w FORTUNA. Kursy na gole zawodników wynoszą w przypadku: Benzemy 1,65; Viniego 2,40; Borjy 2,90; Asensio 3,00; Rodrygo 3,20; Williana 3,20; Juanmiego 3,50; Valverde 5,00; Fekira 5,00; Canalesa 5,00.
FORTUNA to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Komentarze (60)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się