„Real Madryt komunikuje, że nasz piłkarz Dani Ceballos uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19”, poinformowali Królewscy na swojej oficjalnej stronie internetowej.
W rutynowych testach przeprowadzanych przez Real Madryt na zawodnikach, sztabie trenerskim i pracownikach hiszpański pomocnik uzyskał wynik pozytywny na obecność COVID-19. Ceballos nie był obecny na dzisiejszym treningu, ponieważ podejrzewano, że może być zakażony koronawirusem. Zawodnik czekał w domu na wynik testu, który okazał się pozytywny.
Piłkarz spędzi najbliższe dni w domu, aż otrzyma negatywny wynik testu PCR. Wszystko wskazuje na to, że Hiszpan nie znajdzie się w kadrze na ligowe spotkanie z Sevillą, z którą Królewscy zagrają w najbliższą niedzielę o 21:00. To zła wiadomość dla sztabu szkoleniowego, ponieważ za kartki pauzował będzie Casemiro.
W ostatnich tygodniach zakażeni koronawirusem byli też Carlo Ancelotti i Jesús Vallejo. Hiszpański obrońca cały czas otrzymuje pozytywne wyniki testów i od poniedziałku przebywa na domowej izolacji.
Komentarze (12)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się