Advertisement Advertisement
Menu
Wyniki na żywo
/ as.com

Misa czeka na nowy kontrakt

Na tę chwilę nie ma żadnych informacji na temat przedłużenia kontraktu z bramkarką Realu Madryt, Misą. „Ona jest madridistką i chce pozostać w swoim ukochanym klubie”, zapewnia agentka Kanaryjki.

Foto: Misa czeka na nowy kontrakt
Fot. Getty Images

María Isabel Rodríguez Rivero, potocznie znana jako Misa, cały czas czeka na przedłużenie wygasającego 30 czerwca przyszłego roku kontraktu z Realem Madryt. Jak dowiedział się dziennik AS, Królewscy wciąż nie rozpoczęli rozmów w sprawie nowej umowy dla bramkarki. Klub czeka na opinię Alberto Torila względem Hiszpanki, która grała we wszystkich trzech meczach pod wodzą nowego trenera Las Blancas.

Toril objął stanowisko zaledwie dwa tygodnie temu, zastępując Davida Aznara, i będzie miał decydujące zdanie w sprawie przedłużenia (lub nie) kontraktu z Misą. Kanaryjka jest jedną z największych gwiazd Królewskich, ma niepodważalne miejsce w drużynie, z którą w poprzednim sezonie zdobyła Trofeo Zamora

„Jestem bardzo spokojna o przyszłość Misy. Ona jest madridistką i chce pozostać w swoim ukochanym klubie. To prawda, że do tej pory nie było żadnego kontaktu, ale jestem spokojna. Ona też. Jeśli Real chce, to świetnie, jeśli nie, to zobaczymy” mówi agentka bramkarki, Arkaitz Coca. Mimo braku wieści w sprawie nowego kontraktu, wszystko wskazuje na to, że ostatecznie klub przedłuży umowę z 22-latką, mając na uwadze fakt, że mówimy o świetnej bramkarce z niesamowitą przyszłością, która bardzo trudno byłoby zastąpić. 

Reprezentantka Hiszpanii cały czas się rozwija. Misa trafiła do Realu Madryt latem 2020 roku po świetnym sezonie w Deportivo. Dobra postawa w Valdebebas byłej zawodniczki Atleti zaowocowała powołaniem do reprezentacji, gdzie walczy o miejsce. Kanaryjka przechodzi przez najlepsze chwile, a jej dyspozycja między słupkami sprawia, że jest jedną z najlepszych bramkarek w kraju. 

W bieżącym sezonie Misa stała się symbolem walki przeciwko szowinizmowi w piłce, mimowolnie rozpoczynając kampanię „Misma pasión” [„Ta sama pasja” – dop.red.]. Bramkarka Realu Madryt padła ofiarą licznych seksistowskich wyzwisk po wrzuceniu na Twittera fotki swojej i Marco Asensio po meczu Królewskich z Liverpoolem, które podpisała „Misma pasión”. Wpis Misy nie wisiał na Twitterze zbyt długo, ponieważ bramkarka Las Blancas musiała go usunąć po wysypie licznych szowinistycznych i obraźliwych wyzwisk. W obronie Misy stanął sam Asensio, inni piłkarze Realu Madryt (Marcelo, Casemiro, Lucas czy Vinícius) oraz inne kluby (Barcelona, Chelsea, Tottenham, Eintracht, Levante, Elche czy Leganés).

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!