Menu
/ Chiringuito

Mbappé: Niezależnie od wszystkiego będę grać w wielkim klubie

Foto: Mbappé: Niezależnie od wszystkiego będę grać w wielkim klubie
Fot. twitter.com

W niedzielę wypuszczono pełny wywiad Thierry'ego Henry'ego z Kylianem Mbappé przeprowadzony dla Amazon Prime Video. Przedstawiamy opublikowane fragmenty tej rozmowy z piłkarzem Paris Saint-Germain dotyczące potencjalnego transferu do Realu Madryt.

Moim zdaniem gamechangerem jest – to z angielskiego, a wiem, że twój angielski jest świetny, jak świetny jest też hiszpański... [uśmiech Henry'ego i mimika twarzy]
Nie... [śmiech]

Nie? Hola! Que tal? Todo bien? [z hiszpańskiego: „Cześć! Jak tam? Wszystko dobrze?”] [śmiech]
Jest dobry, bardzo dobry, ale jest taki dlatego, że chciałem być wielkim piłkarzem, postacią publiczną i kimś ważnym. Dzisiaj nie da się być międzynarodową gwiazdą i mówić tylko po francusku... To nie ma sensu. Musisz potrafić przystosować się do okoliczności. Jedziesz tam, potrafisz mówić i jest po wszystkim...

No więc właśnie! Zrobiłeś to dlatego, tak?
Nie... Ale oczywiście, jeśli któregoś dnia tam pojedziesz...

A jednak tak! No właśnie, dobrze. [śmiech]
[śmiech] Ale nie, najpierw to nie było z tego powodu, a jeśli mi się kiedyś przyda, to tym lepiej [śmiech].

Tak przy okazji...
Tak przy okazji... Nie będziemy się wtedy ograniczać [śmiech obu, Henry zrywa boki i pokazuje na Kyliana palcem].

* * *

Zostaje pytanie, na które odpowiedź chcą poznać wszyscy, czyli o przyszłość.
Jednego dnia jest jedno, a drugiego coś innego. Naprawdę nie mam nowości. Dzisiaj musisz trochę odczekać, ta decyzja nie jest łatwa. Niezależnie od wszystkiego będę grać w wielkim klubie. Ludzie pytali mnie, czy nie byłem bardzo rozczarowany [brakiem odejścia]... Tak, na początku trochę tak, ale to normalne, gdy chcesz odejść. Ale no nie grałem w trzeciej lidze, jestem w klubie chcącym wygrać Ligę Mistrzów.

Nie chodziło o odejście z Combourga. [śmiech]
Dokładnie. A do tego jestem z Paryża... [ciągły śmiech Henry'ego rozbraja także Kyliana] Mam tu rodzinę, czuję się genialnie i zawsze o tym mówiłem, że czuję się tu superdobrze. Chciałem jednak odkryć coś nowego.

Lo entiendo, lo entiendo. [z hiszpańskiego: „Rozumiem to, rozumiem to”] [śmiech]
[śmiech] Nie będę z tobą rozmawiać po hiszpańsku! Nie wiadomo, gdzie ty to zaprowadzisz.

Nie, nie, nie! Po prostu chcę, wiesz...
Zobaczyć, czy rozumiem, no tak.

Dziękuję, oby szło ci dobrze i... Hasta luego! [z hiszpańskiego: „Do zobaczenia!”] [puszcza oczko i wybucha śmiechem]
[w śmiechu] Hasta luego!

Jako że zachowania obu rozmówców wydają się bardzo ważne, oba fragmenty można znaleźć w powtórce nocnego Chiringuito w tym filmiku odpowiednio od znacznika 8:57 oraz 12:24.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!