Po wczorajszym meczu z Chorwacją, który był ostatnim sprawdzianem Hiszpanów przed rozpoczynającymi się już jutro Mistrzostwami Świata, reprezentacja Hiszpanii przybyła dziś do Niemiec.
Samolot, którym drużyna Luisa Aragonesa przyleciała do kraju naszych zachodnich sąsiadów prosto ze Szwajcarii, wraz z dziennikarzami oraz niewielką ilością kibiców, dokładnie o godzinie 11:22 wylądował na lotnisku w Dortmundzie. Zawodników przywitało na miejscu około 200 kibiców (w tym nasz były kolega redakcyjny, tomekreal).
Po wylądowaniu cała drużyna przemieściła się do Kamen, miasteczka w Westfalii, w którym spędzi przynajmniej najbliższe dwa tygodnie. Zanim zawodnicy udali się do miejsca, w którym zostali zakwaterowani, odwiedzili urząd miasta, w którym miało miejsce oficjalne przywitanie drużyny przez burmistrza Kamen oraz sąsiadującego z nim miasteczka, Unny. Po niewielkiej uroczystości zarówno zawodnicy, jak i trener Aragonés wpisali się do pamiątkowej księgi obu miejscowości.
Władze Kamen oraz wszyscy mieszkańcy życzą reprezentacji Hiszpanii powodzenia na Mundialu oraz liczą, że w finale w Berlinie, który odbędzie się za miesiąc, zmierzą się Niemcy i właśnie drużyna Hiszpanii.
Reprezentacja Hiszpanii już w Niemczech
Miasteczko Kamen przywitało Hiszpanów
REKLAMA
Komentarze (35)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się