REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejszy trening

Królewscy stawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie odbyli pierwszy trening w tym tygodniu. Razem z drużyną nie pracowało sześciu piłkarzy.
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiejszy trening
Fot. własne

Piłkarze Realu Madryt nie mają czasu na odpoczynek i po wczorajszej wygranej na Camp Nou rozpoczęli dzisiaj przygotowania do środowego spotkania z Osasuną na własnym boisku. Mecz będzie można obejrzeć w Polsce na kanale Eleven Sports 1 na platformie Player.pl.

Zawodnicy, którzy zagrali od początku z Barceloną, odbyli sesję regeneracyjną. Do treningów z drużyną wrócił Luka Jović, a Isco i Gareth Bale ćwiczyli indywidualnie na boisku i słowni. Dani Ceballos pracował z piłką na murawie i w klubowych budynkach, gdzie zajęcia spędzili Thibaut Courtois, Fede Valverde i Karim Benzema.

REKLAMA
REKLAMA

Lista nieobecnych i niegotowych zawodników:

Zajęcia dla pozostałych piłkarzy rozpoczęły się od wspólnej rozgrzewki na murawie i ćwiczeń fizycznych. Następnie zawodnicy doskonalili utrzymywanie się przy piłce, pressing i wykonywali ćwiczenia fizyczne. Na koniec treningu rozegrali jeden minimecz na boisku o zmniejszonych wymiarach.

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu. Kolejne zajęcia odbędą się jutro o godzinie 18:00. Przed nimi udział w konferencji prasowej weźmie Carlo Ancelotti.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

REKLAMA