Piłkarze mają za sobą szósty trening w tym tygodniu. W Valdebebas po raz drugi z rzędu pojawili się wszyscy zawodnicy, którzy kontynuowali przygotowania do wtorkowego meczu z Szachtarem. Były to ostatnie zajęcia przed podróżą do Kijowa.
Do pracy na pełnych obrotach wrócił dzisiaj Luka Jović, który wczoraj nie ćwiczył z resztą kolegów. Na liście nieobecnych na murawie znalazł się za to Isco, który razem z kontuzjowanymi Garethem Bale'em i Danim Ceballosem został w klubowych budynkach. Indywidualnie na murawie ćwiczyli za to Dani Carvajal i Eden Hazard.
Lista nieobecnych i niegotowych zawodników:
- Eden Hazard ćwiczył indywidualnie na murawie.
- Dani Carvajal jest kontuzjowany. Hiszpan ćwiczył indywidualnie na murawie.
- Gareth Bale jest kontuzjowany. Walijczyk pozostał w klubowych budynkach.
- Dani Ceballos jest kontuzjowany. Hiszpan pozostał w klubowych budynkach.
- Isco pozostał w klubowych budynkach. Real nie poinformował o żadnych dolegliwościach Hiszpana.
Zajęcia dla pozostałych piłkarzy rozpoczęły się od wspólnej rozgrzewki na murawie. Następnie zawodnicy doskonalili utrzymanie się przy piłce, pressing i pracowali nad taktyką. Później rozegrali serię minimeczów na boisku o zmniejszonych wymiarach.
Zdjęcia z dzisiejszego treningu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.
Komentarze (1)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się