REKLAMA
REKLAMA

Miguel: Trener od kilku dni naciskał na lepszy pressing

Miguel Gutiérrez po meczu La Ligi z Mallorcą udzielił wywiadu telewizji RealMadridTV. Przedstawiamy wypowiedzi zawodnika Realu Madryt z tej rozmowy w strefie mieszanej Estadio Santiago Bernabéu.
REKLAMA
REKLAMA
Miguel: Trener od kilku dni naciskał na lepszy pressing
Fot. Getty Images

– Kolejny występ na Santiago Bernabéu? Wszyscy wychowankowie, którzy są w klubie przez tyle lat, pracują na coś takiego i marzą o takim momencie. Początkowo granie na Bernabéu robi wielkie wrażenie, ale jestem wdzięczny za wsparcie kibicom i kolegom. Ekipa świetnie mnie przyjęła. Dla mnie granie tutaj z nimi wszystkimi to coś wyjątkowego. Jestem naprawdę wdzięczny.

– Drużyna dobrze pracowała od samego początku do końca meczu i widzimy to po wyniku. Dzisiaj wszyscy jesteśmy zadowoleni.

REKLAMA
REKLAMA

– Walka o kolejne gole? Trener od kilku dni naciskał na lepszy pressing i aspekt defensywny. Drużyna dlatego wyszła tak naładowana i dlatego wygraliśmy to spotkanie w taki sposób.

– Rady od Ancelottiego i weteranów? Doradzają mi, abym był sobą, grał z osobowością, nie ograniczał się i bym dokładał swoje do zespołu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

REKLAMA