Dzisiejsze okładki

Wygrana Realu Madryt i mecz Barcelony z Granadą to główne tematy na poniedziałkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA
Article photo

„Liderująca para” – MARCA podkreśla, że Real Ancelottiego już samodzielnie dominuje w La Lidze. Vinícius i Benzema odrobili w końcówce straty po golu Hugo Duro. Pełna wydarzeń pierwsza połowa z kontuzjami Solera, Correii i Carvajala.

Na górze: „Nie mam żadnego strachu o swoją przyszłość” – Koeman chce ruszyć dalej po pogromie od Bayernu; Granada wygrała w poprzednim sezonie na Camp Nou. Na dole w sekcjach piłkarskich: Messi, pierwsza zmiana z kontrowersjami – zszedł przy remisie, PSG wygrało w 93. minucie; ligowe wyniki z wyróżnieniem remisu Sociedadu z Sevillą.

Poza tym na dole: Palou ociera się o tytuł – Hiszpan był drugi w wyścigu Laguna Seca i powalczy o zwycięstwo w IndyCar w następną niedzielę w Long Beach; zwycięstwa koszykarzy Realu i Barcelony na starcie sezonu bez przesadnego błysku; Hiszpania zamyka pierwszą fazę futsalowego mundialu starciem z najsłabszym rywalem.

AS

„Real jest nieśmiertelny” – AS  opisuje, że drużyna Ancelottiego znowu to zrobiła: odrobiła straty na Mestalli dwoma golami Viníciusa i Benzemy w ostatnich czterech minutach. Valencia padła z wyczerpania.

Na dole w sekcjach piłkarskich: „W 8:2 grali Messi, Suárez, Griezmann” – Koeman zapewnia, że nie boi się o przyszłość, a Coutinho ma zagrać od początku w meczu z Granadą; ligowe wyniki; pierwsza złość Messiego w PSG – Pochettino zmienił go przy 1:1 i jego drużyna wygrała bez niego.

Na dole: Bagnaia odpalony – drugi triumf Włoch z rzędu w MotoGP, Márquez był czwarty. Na górze dziennik reklamuje swój podcast.

Mundo Deportivo

„Bez strachu” – Mundo Deportivo informuje, że Koeman wie, iż wygranie dzisiaj jest kluczowe dla jego przyszłości, ale zapewnia, że „nie boi się o swoją przyszłość”. Młody Balde i Coutinho mają zagrać od początku, a drużyna jest zobowiązana do poprawienia swojego wizerunku.

Na górze: Messi, zmieniony i z grymasem – Les Parisiens, którzy przegrywali, ostatecznie wygrali, gdy Leo zszedł na ławkę, będąc wyraźnie zirytowanym na Pochettino.

Na dole: doliczony czas gry uśmiechnął się do Espanyolu, Cabrera wyrównał w 97. minucie; Vinícius i Benzema odwrócili wynik w trzy minuty; koszykarska Barcelona zaczyna sezon ligowy od strachu o wynik i triumfu nad Murcią.

Sport

„Zatwierdzenie” – Sport cytuje Ronalda: „Nie mam żadnego strachu o swoją przyszłość”. Po porażce w Lidze Mistrzów Barcelona chce zareagować w tygodniu, który będzie kluczowy dla Koemana. Trener skorzysta z Coutinho oraz młodych Balde i Gaviego, by zaoferować poprawę wizerunku.

Na dole: Vinícius i Benzema ratują Real na styku; PSG odwraca wynik bez Messiego; Espanyol z punktem w samej końcówce. Na górze w sekcji koszykarskiej: Barcelona zaczyna od wymęczonego zwycięstwa. Do tego felietony na temat: wieczoru, który zmienił los Barcelony; wszystkich spojrzeniach kierujących się na szatnię; pretorianach i mariachich.