Zawodnicy Realu Madryt rozpoczęli dzisiaj boiskowe przygotowania do drugiego spotkania La Ligi. Kontuzjowani pozostają Toni Kroos i Dani Ceballos, a wracający po urazie Ferland Mendy ćwiczył indywidualnie w klubowych budynkach. Oficjalna strona nie wymieniła jednak Niemca wśród graczy, którzy nie pracowali z grupą.
Od piątku problemy fizyczne mają także Marcelo i Mariano. W przypadku Brazylijczyka klubowa telewizja potwierdziła przeciążenie mięśniowe i dzisiaj poinformowano, że obrońca kontynuuje rehabilitację. Nieznane są problemy fizyczne napastnika, który łączył ćwiczenia na siłowni z pracą na murawie. Poza tym na zdjęciach nie widać Martina Ødegaarda, ale klub nie poinformował, by był on nieobecny na tych zajęciach.
Lista nieobecnych i niegotowych zawodników:
- Ferland Mendy pracował indywidualnie na siłowni i na murawie. Francuz zakończył ostatni sezon z kontuzją piszczela.
- Toni Kroos jest kontuzjowany. Niemiec przechodzi rehabilitację.
- Dani Ceballos jest kontuzjowany. Hiszpan przechodzi rehabilitację.
- Marcelo w czwartek doznał przeciążenia mięśniowego. Brazylijczyk pozostał w klubowych budynkach.
- Mariano pracował indywidualnie na siłowni i na murawie. Nie potwierdzono oficjalnie, jakie ma problemy.
Dostępni zawodnicy rozpoczęli od ćwiczeń na siłowni. Następnie już na murawie wykonywano zadania taktyczne, a następnie pracowano fizycznie bez piłek. Wszystko zakończył minimecz na boisku o zmniejszonych wymiarach.
Zdjęcia z tego treningu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu. Spotkanie z Levante rozpocznie się w niedzielę o godzinie 22:00. W Polsce będzie można je obejrzeć na kanale Eleven Sports 1 na platformie Player.pl.
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się