REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Kubo wypożyczony do Mallorki

Japończyk wylądował na Balearach. To dla niego powrót do Mallorki po rocznych wypożyczeniach do Villarrealu i Getafe.
REKLAMA
REKLAMA
Oficjalnie: Kubo wypożyczony do Mallorki
Fot. Getty Images

„Real Madryt i RCD Mallorca doszły do porozumienia w sprawie wypożyczenia Takefusy Kubo na ten sezon, do 30 czerwca 2022 roku”, poinformowali za pośrednictwem swojej strony internetowej Królewscy.

Dla Japończyka to powrót na Majorkę. Spędził już tam sezon 2019/20, gdzie rozegrał 36 spotkań i strzelił 4 bramki. Zespół z Balearów spadł z ligi, dlatego w ubiegłym roku Take szukał nowych wyzwań.

REKLAMA
REKLAMA

Rok temu trafił do Villarrealu, gdzie grał jednak rzadziej, niż chciał. Zimą zdecydował się zmienić kierunek i przejść do Getafe. Pomógł madrytczykom w utrzymaniu się w lidze, jednak w ogólnym rozrachunku zaliczył mniej minut niż w barwach Mallorki. To miało być jedną z przyczyn, dla których Kubo wybrał właśnie ten zespół, a nie Real Sociedad.

Wstępne informacje mediów wskazują na to, że łącznie – za wypożyczenie i pensję zawodnika – Mallorca wyda około sześciu milionów euro.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

REKLAMA