Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Dzisiejsze okładki

Sytuacja w La Lidze, sprawa potencjalnego następcy Zidane'a oraz przyszłość Barcelony to główne tematy na wtorkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Rozmowa, która odwróciła La Ligę” – MARCA analizuje, że Simeone znalazł rozwiązanie w trakcie przerwy na nawodnienie w starciu z Osasuną. Argentyńczyk zezłościł się na pauzę, bo nadeszła, gdy drużyna naciskała, by odrobić straty. „Bądźcie spokojni, bo gol przyjdzie”. „Będziemy mocni w głowie”. „Jeśli zremisujemy, wygramy ten mecz”. W kółku na boku: wszystko rozstrzygnie się w sobotę o godzinie 18, by pomóc Villarrealowi.

Na górze: Miguel Gutiérrez przekonuje wszystkich – trener, klub i koledzy są zadowoleni z postawy wychowanka; Kroos 10. graczem Królewskich z pozytywnym testem na koronawirusa, przegapi ostatni mecz.

Poza tym na dole: Ter Stegen żegna się z Mistrzostwami Europy – w czwartek przejdzie po raz drugi operację więzadła rzepki w prawym kolanie; „Bardzo pomaga, że mamy Craviotto” – w cyklu dziennika o stanie hiszpańskiego sportu reportaż o kajakarstwie.

AS
Article photo

„Allegri-Raúl: wielka decyzja” – AS analizuje, że doświadczenie Włocha (53 lata) czyni go faworytem. Wygrał 6 mistrzostw Włoch i dwa razy doprowadzał Juventus do finału Ligi Mistrzów. Za trenerem Castilli (43 lata) stoją jego legenda i znajomość klubu. Przekonuje w szkółce i doprowadził ekipę Juvenilu do wygrania Youth League.

Na dole: historia jest z Atleti – zawsze zostawało mistrzem, gdy przystępowało do ostatniej kolejki jako lider; Xavi wylądował, Koeman drży – upadek zespołu wskazuje na zmianę na ławce; rozstrzygnięcia w La Lidze przestawione na sobotę – Villarreal wymusił zmianę decydujących meczów.

Mundo Deportivo
Article photo

NieTykalni” – Mundo Deportivo twierdzi, że Barcelona rozważa przyszłość niektórych cracków i porozmawia z Busquetsem, Piqué, Roberto czy Griezmannem. Wobec sytuacji finansowej i ich postawy, zamysłem jest to, by zaakceptowali obniżkę pensji lub klub poszuka ich sprzedaży. Na paskach. we Francji widzą już Depaya w Barcelonie; spotkanie klubu z Koemanem w następnym tygodniu, Xavi nie jest priorytetem.

Na dole: Królewscy podwajają naciski na sędziów; triumf Sagana w Giro przed przerwą poprzedzającą wjazd w góry. Na górze: „Możemy naznaczyć epokę” – trener kobiecej Barcelony, królowej Europy, widzi to klarownie – „One proszą, by było więcej treningów”.

Sport
Article photo

„Xavi już tu jest” – Sport przekazuje, że były piłkarz Barcelony jest opcją na ławkę. Przyleciał wczoraj z Kataru i może zacząć negocjować swoje przejście do Barcelony, gdy zakończy się sezon. Koeman bardziej poza Barceloną niż w niej: trener ciągle nic nie wie o swojej przyszłości, ale w klubie jest wiele wątpliwości w sprawie jego pozostania.

Na górze: Ter Stegen przejdzie operację i przegapi EURO – problemy z kolanem. Na dole: „Chcemy wygrać potrójną koronę” – wywiad z Lluísem Cortésem, trenerem kobiecej Barcelony.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!