REKLAMA
REKLAMA

Sánchez Martínez na Getafe

Najbliższy mecz Realu Madryt poprowadzi arbiter pochodzący z Lorki. Dotychczas sędziował 21 spotkań z udziałem Królewskich.
REKLAMA
REKLAMA
Sánchez Martínez na Getafe
Fot. Getty Images

José María Sánchez Martínez poprowadzi spotkanie pomiędzy Getafe a Realem Madryt. 37-latek był rozjemcą w 21 meczach z udziałem Królewskich, którzy wygrali dwanaście z nich. Czterokrotnie dzielili się punktami i pięć razy przegrali. 

Po raz ostatni spotkał się z nimi w styczniu przy okazji domowego starcia z Valencią 14 lutego. Los Blancos wygrali 2:0, jednak sędzia nie mógł być z siebie zadowolony. Popełnił wtedy sporo błędów, jednak nie wypaczył wyniku spotkania. Wcześniej Sánchez Martínez był rozjemcą w potyczce z Alcoyano (brak karnego po faulu na Militão, brak systemu VAR) czy w czterech Klasykach (w tym trzech przegranych – 0:3 za Zidane'a, 1:5 za Lopeteguiego i 0:3 za Solariego). 

REKLAMA
REKLAMA

Łącznie dziewięć razy prowadził starcia z udziałem Los Azulones, które zanotowało trzy zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki. 37-latek ani razu nie był sędzią bezpośredniej potyczki między Realem a Getafe.

W tym sezonie Sánchez Martínez prowadził trzynaście meczów Primera División. Pokazał 73 żółte kartki (średnio 5,62 na spotkanie), trzy czerwone (0,23) i podyktował cztery rzuty karne (0,31). W najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii regularnie sędziuje od 2015 roku. Od 2017 roku jest sędzią międzynarodowym, regularnie prowadzi też mecze w Lidze Europy.

Na liniach pomogą mu Iñigo Prieto López de Cerain i José Gallego García. Czwartym arbitrem będzie Jorge Tárraga Lajara. Na sędziego VAR wyznaczono José Luisa Munuerę Montero, a na jego asystenta – Alfonso Baenę Espejo. Pełną rozpiskę sędziów na najbliższe mecze Primera División możecie znaleźć tutaj.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA