REKLAMA
REKLAMA

Kwadrans treningu na Anfield [VIDEO]

Zawodnicy Realu Madryt rozpoczęli właśnie ostatnie zajęcia na Anfield przed jutrzejszym ćwierćfinałowym rewanżem z Liverpoolem. Do Anglii z ekipą nie poleciało 5 piłkarzy.
REKLAMA
REKLAMA
Kwadrans treningu na Anfield [VIDEO]
Fot. Getty Images

Ostatnie zajęcia przed rewanżowym starciem z Liverpoolem rozpoczęły się na Anfield po godzinie 20:00. Na liście powołanych zawodników, którzy polecieli do Anglii, nie znaleźli się kontuzjowany Lucas, kontuzjowany i zarażony koronawirusem Sergio Ramos, zarażony koronawirusem Rafa Varane, trenujący indywidualnie na murawie Dani Carvajal oraz łapiący gotowość meczową Eden Hazard.

Nikt nie jest zawieszony na to spotkanie, ale niepewny pozostaje występ Fede Valverde, który zmaga się z silnym stłuczeniem prawej stopy, chociaż Zidane na konferencji poinformował, że Urugwajczyk będzie gotowy na 100%. Potwierdzenie tych słów powinniśmy zobaczyć na tych zajęciach.

REKLAMA
REKLAMA

Początek meczu w środę o 21:00. W Polsce będzie można go obejrzeć na kanałach Polsat Sport Premium 1 w IPLA i TVP 1.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

REKLAMA