Guti, Woodgate, Raul Bravo i Pablo Garcia spotkali się dzisiaj na Valdebebas, by trenować indywidualnie z powodu swoich kontuzji. Pierwsza dwójka ćwiczyła na hali, tak jak Pablo Garcia i Raul Bravo, którzy oprócz tego odbyli również krótkie przebieżki. Urugwajczyk pierwszy wybiegł na murawę i przez 20 minut biegał, pod czujnym okiem trenera San Martina. Kilka minut po Urugwajczyku na boisku pojawił się również Raul Bravo, który biegał przez 15 minut, również uważnie obserwowany przez fizjoterapeutę. Razem z graczami pierwszego składu, na boisku trenował również Miguel Angel, Portugalczyk z Realu Castilla.
Żadna z kontuzji w zespole nie jest poważna. Guti i Raul Bravo czuli się źle po meczu z Betisem, lecz obaj powinni być gotowi na następny spotkanie przeciwko Deportivo la Coruna. Pablo Garcia i Jonathan Woodgate są na ostatnim etapie rehabilitacji po cięższych kontuzjach, jednak jest za wcześnie, by mówić o oficjalnym meczu z ich udziałem.
Następny trening, który skupiać się będzie głównie na spotkaniu z Deportivo La Coruna, zaplanowany jest na czwartkowe popołudnie.
Kontuzjowani trenują w Valdebebas
Dzisiejszy trening tylko dla kontuzjowanych...
REKLAMA
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się