REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejsze okładki

Wygrana Realu Madryt i mecz Barcelony to najważniejsze kwestie poruszane na niedzielnych okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA

REKLAMA
REKLAMA

Article photo

„Benzema wybudza Real” – dublet Francuza w meczu, który w końcu okazał się dla Realu spokojny. Casemiro rozpoczął strzelanie, a do siatki trafił też Hazard. Świetne spotkanie Modricia i Kroosa. Alavés nie mogło uświęcić swojego stulecia zwycięstwem.

En-Nesyri jest Pichichi po kolejnym popisie. Zdobył 12 bramek i drugi raz z rzędu ustrzelił hattricka. Forma Suáreza zagraża teraz Valencii. Lider odzyskuje Koke na mecz z rywalem, z którym nie wygrał w lidze od 2014 roku. Koeman naciska na transfery do Barcelony. Trener prosi o wzmocnienia przed spotkaniem bez Messiego i przeciwko Elche, które nie wygrało od października. Hiszpańscy szczypiorniści zapewnili sobie udział w ćwierćfinale mistrzostw świata.

AS

Article photo

„Żyją” – Real podniósł się w Vitorii. Benzema ustrzelił dublet, a bramkę zdobył też Hazard.

Suárez, który kończy dziś 34 lata, strzelił dotychczas 12 goli w 14 meczach z Valencią. En-Nesyri został uwolniony i strzelił kolejnego hattricka. Koeman: „Jeśli nie będę mógł powiedzieć tego, co myślę, niech poszukają kogoś innego”. Barea trafia do Estudiantes. Rozgrywający spełni swoje marzenie i będzie występował w lidze ACB. Hiszpańscy szczypiorniści awansowali do ćwierćfinałów mistrzostw świata.

REKLAMA
REKLAMA

Mundo Deportivo

Article photo

Socios chcą go teraz” – 65,7% ankietowanych opowiada się za transferem Erica, a 42,1% uważa, że powinien trafić do Barcelony już zimą. Koeman stwierdził, że brakuje im rywalizacji na niektórych pozycjach, ale zrozumie, jeśli nikt nie przyjdzie. Depay także ma trafić do klubu w czerwcu, ponieważ wtedy będzie mógł przyjść za darmo. Laporta pozostaje faworytem. Zmniejsza się liczba osób, które wyrażają chęć wzięcia udziału w wyborach.

Barcelona rusza po piątą wygraną z rzędu na wyjeździe bez Messiego i przeciwko rywalowi, który nie wygrał meczu od trzech miesięcy. Odkupienie Realu bez Zidane'a. Valencia spróbuje przełamać zwycięską passę lidera na Wanda Metropolitano. Hiszpańscy szczypiorniści rozstrzelali Urugwajczyków i są w ćwierćfinałach mistrzostw świata.

Sport

Article photo

„Koeman ponownie prosi o transfery” – trener Barcelony zabrał głos w bieżących sprawach. „Brakuje nam ludzi. Jeśli chcemy więcej, musimy usprawnić pewne rzeczy”; „Na niektórych pozycjach potrzebujemy większej rywalizacji”; „Wszystko uzależnione jest od ekonomicznej sytuacji klubu”. Barcelona rusza po czwartą wygraną z rzędu. Barça chce kontynuować udaną styczniową passę w lidze.

Komfortowy triumf Realu Madryt.  

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

REKLAMA