REKLAMA
REKLAMA

Hernández Hernández na Alavés

38-latek z Wysp Kanaryjskich poprowadzi mecz Deportivo Alavés z Real Madryt. Arbitrem VAR będzie Santiago Jaime Latre.
REKLAMA
REKLAMA
Hernández Hernández na Alavés
Fot. Getty Images

Alejandro José Hernández Hernández poprowadzi spotkanie między Deportivo Alavés a Realem Madryt. Jest sędzią w najwyższej klasie rozgrywkowej od sezonu 2012/13. Łącznie w Primera División prowadził 153 spotkania. W tym sezonie w lidze ma za sobą 9 spotkań, w których pokazał 41 żółtych kartek (średnio 4,56 na mecz) i jedną czerwoną (0,11). Podyktował dwa rzuty karne (0,22).

W Primera División Królewscy spotkali się z nim 23 razy. Trzynastokrotnie schodzili z boiska jako zwycięzcy, a sześć razy jako przegrani. Ostatnim meczem Realu Madryt z jego udziałem była potyczka z Villarrealem, gdy Królewscy zremisowali 1:1. Arbiter spisał się wówczas bardzo dobrze.

REKLAMA
REKLAMA

Pięciokrotnie gwizdał też w potyczkach z udziałem Deportivo Alavés w Primera División. Najbliższy rywal Realu nie wygrał ani jednego spotkania, zanotował dwa remisy i trzy porażki. Na liniach sędziemu głównemu pomogą Pau Cebrián Devis i Alfonso Baena Espejo. Sędzią VAR będzie Santiago Jaime Latre.

Pełną rozpiskę arbitrów na 20. kolejkę Primera División możecie znaleźć tutaj.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

REKLAMA