REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.07.11, godz. 21:20, Mateo / sefutbol.com

Czterech madridistas w kadrze Hiszpanii U-19 na mistrzostwa Europy

Fot. Getty Images

Santi Denia ogłosił ostateczną listę zawodników powołanych na mistrzostwa Europy do lat 19, które 14 lipca rozpoczną się w Armenii. Znalazło się na niej czterech zawodników Realu Madryt: Víctor Chust, Miguel Gutiérrez, Antonio Blanco oraz Moha. Wcześniej w szerokiej kadrze byli również Mario Gila i César Gelabert. Z pierwszego selekcjoner ostatecznie zrezygnował, natomiast drugi kolejny raz doznał kontuzji i nie jest w stanie grać.

Hiszpania U-19 rywalizację na turnieju rozpocznie od spotkania z gospodarzami – Armenią. Następnie czekają ją znacznie trudniejsze starcia z Portugalią i Włochami, ubiegłorocznymi finalistami. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do półfinału. La Rojita walczy o odzyskanie tytułu mistrza Europy do lat 19, który po raz ostatni zdobyła w 2015 roku.

Kadra Hiszpanii U-19 na mistrzostwa Europy:
Bramkarze: Arnau Tenas (Barcelona), Álvaro Fernández (Málaga).
Obrońcy: Ricard Sánchez (Atlético), Víctor Gómez (Espanyol), Juan Miranda (Barcelona), Eric García (Manchester City), Víctor Chust (Real Madryt), Miguel Gutiérrez (Real Madryt), Hugo Guillamón (Valencia).
Pomocnicy: Sergio Gómez (Borussia Dortmund), Jandro Orellana (Barcelona), Álvaro Sanz (Barcelona), Antonio Blanco (Real Madryt), Moha Moukhliss (Real Madryt).
Napastnicy: Víctor Mollejo (Atlético), Alejandro Marqués (Barcelona), Abel Ruiz (Barcelona), Bryan Gil (Sevilla), Ander Barrentxea (Real Sociedad), Ferrán Torres (Valencia).

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Mecze reprezentacyjne

Komentarze

2019.07.11, godz. 21:21, PauloDybala10
Te mecze będą transmitowane może w TVP Sport?

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama