Real Madryt C - Coslada 3:0

Pewne zwycięstwo po 2 bramkach Granero i 1 Callejona...

Real Madryt C pewnie pokonał CD Coslada i awansował na 2 miejsce w tabeli grupy 7 Tercera División. 1 połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Jednak już w 47 minucie było 1:0 - Granero (na zdjęciu z prawej) wykorzystał rzut karny. 11 minut później ten sam zawodnik po raz drugi pokonał Andresa Sainza. Trzecią bramkę dla drużyny trenowanej przez Abrahama Garcię strzelił - w 77 minucie - Callejón.

Po 8 kolejkach liderem jest Cobeńa, która zdobyła 18 punktów, i o 1 wyprzedza naszą drużynę.

Skład Realu C z dzisiejszego meczu: Adan - Laure, Torres, Santacruz, Dani Guillén; Rodri, Johny, Granero (Vázquez), Aarón (Nieto); Thaer (Rayco), Callejón.

Real Madryt Juvenil B (tę drużynę tworzą zawodnicy urodzeni w roku 1988 i w latach późniejszych) wygrał z rówieśnikami z Coslady 5:1.