REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.15, godz. 17:51, El Jarek / lanacion.com.ar

„Jestem zmartwiony sprawą Keylora”

Fot. Getty Images

Sytuacja Keylora Navasa, który zgodnie z informacjami hiszpańskich mediów usłyszał od Realu Madryt, że nie liczy się na niego w kontekście kolejnego sezonu, odbiła się echem także w Kostaryce, która szykuje się do letniego Złotego Pucharu CONCACAF. Na temat bramkarza w ostatnich godzinach wypowiedzieli się selekcjoner kadry oraz prezes federacji.

– Mam wielkie oczekiwania co do turnieju, ale też pewne zmartwienie związane ze sprawą Keylora. Zazwyczaj gdy zawodnik może zmienić drużynę, to ma wiele problemów rodzinnych: przeprowadzka, nowy dom, nowy kraj… To wszystko sprawia, że czasami gracz nie jest skupiony na 100% czy po prostu stawia na inne priorytety jak zadbanie o sytuację swojej rodziny – powiedział Gustavo Matosas, trener drużyny narodowej. – Czy powołam Keylora? Zobaczymy. Wszystko rozumiemy i po prostu odczuwam zmartwienie jego sytuacją jako trener. Należy mieć nadzieję, że przyszłość Keylora zostanie rozwiązana w sposób natychmiastowy, co byłoby fantastyczne dla mnie i myślę, że także dla niego. To mogłoby ułatwić nam wiele rzeczy, ale będziemy czekać. Mamy też wielu piłkarzy, którzy mogą nam pomóc. Jestem zmartwiony, ale pozostaję spokojny.

– Keylor to realna opcja na Złoty Puchar, przynajmniej tak wynika z moich rozmów z selekcjonerem, ale będziemy patrzeć na rozwój sytuacji. Najpierw Keylor powinien porozmawiać z Gustavo Matosasem, a my porozmawiamy później. To Gustavo tworzy kadrę i jeśli pojawi się jakiś problem, oni pierwsi powinni się nim zająć – przekazał z kolei Rodolfo Villalobos, prezes Kostarykańskiej Federacji Piłkarskiej. – To nasz obowiązek, by obserwować zawodników, ich sytuacje i zapewniać im spokój. Gdy Bryan Ruiz miał trudniejszy okres, okazaliśmy mu wsparcie i teraz nie inaczej będzie z Keylorem. Mimo wszystko sądzę, że on ma dojrzałość sportową i odpowiedni spokój, by sobie z tym poradzić. Na razie jednak musi porozmawiać z selekcjonerem i wtedy będziemy czekać na oficjalne ogłoszenia, bo bez tego to wszystko to tylko spekulacje.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Mecze reprezentacyjne

Komentarze

2019.05.15, godz. 19:42, MałyMozart
Jak można zostać bramkarzem jak twój stary to Zidane?! - najlepszy piłkarz Europy wszech czasów i osobowość piłki nożnej? Nikt cię tak nie nauczy myśleć futbolu.
Navas dużo zarabia jak na 2 bramkarza.
2019.05.15, godz. 19:24, Federox
Jestem ciekaw czy jak będą chcieli sprzedać takiego Kroosa czy Isco też będzie tak płacz wszędzie.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama