REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.04.07, godz. 10:21, Mateo / realmadrid.com

Laso: Czeka nas trudny mecz

Fot. as.com

Trener Realu Madryt rozmawiał z dziennikarzami przed meczem z Gran Canarią w Lidze Endesa. Zapowiedział, że Królewskich czeka skomplikowane spotkanie, mimo że rywale znajdują się w dolnej części tabeli.

– Czeka nas trudny mecz, ponieważ Gran Canaria jest zespołem silnym fizycznie, który bardzo dobrze rywalizował w Eurolidze. Oni mieli problemy z kontuzjami i zmianami trenerów, ale spotkanie z nimi będzie dla nas wymagające.

– Gran Canaria niedawno była bardzo konkurencyjna w lidze, a teraz jest bliżej walki o utrzymanie niż o inne cele, ale do końca pozostało jeszcze wiele meczów. Przyjście Wileya było dla nich impulsem na poziomie fizycznym i energii na parkiecie. Moim zdaniem oni grają dobrze, z pewnością siebie, a na ich terenie będzie trudno wygrać. W Eurolidze sporo się nacierpieliśmy, żeby ich pokonać i do powtórzenia tego potrzebna jest dobra gra.

– Deck wrócił do kadry, ale zabranie Ayóna, który otrzymał mocne uderzenie w meczu z Žalgirisem. Nie będzie również Kuzmicia, który nie jest zarejestrowany do rozgrywek. Mamy do dyspozycji trzynastu zawodników i zobaczymy, jak wszyscy się będą czuli przed spotkaniem. Nie mamy meczów w środku przyszłego tygodnia, co pozwoli nam na trening i odpoczynek.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama