REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.09.13, godz. 18:41, El Jarek / as.com, marca.com

Aduriz: Julen to odpowiedni trener dla Realu

Fot. Getty Images

Aritz Aduriz wraca do formy po kontuzji mięśniowej i po wznowieniu pracy z zespołem spotkał się dzisiaj z dziennikarzami z okazji uroczystości promującej współpracę Athleticu z browarem San Miguel. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi napastnika dotyczące starcia z Realem Madryt.

– Cały tydzień trenuję z ekipą, czuję się dobrze, udo reaguje odpowiednio, więc kontuzja jest całkowicie zapomniana.

– Ostatnia wygrana z Realem w 2015 roku? Pamiętam tamten tydzień. Awansowaliśmy do finału Pucharu Króla, a trzy dni później zdobyłem bramkę na wagę zwycięstwa. To jedno z moich najlepszych wspomnień z powodu rywala, okoliczności i tamtego okresu.

– Real zmienił trenera i obok odejścia Cristiano to największa zmiana. Miałem szczęście pracować z Julenem. Ma świetne umiejętności, to wielki trener, który dobrze sobie tam poradzi. Ja jestem przekonany, że to odpowiedni trener dla Realu.

– Cristiano to jeden z najlepszych zawodników, jacy istnieli i jacy istnieją. To najlepszy strzelec w historii Realu Madryt, to mówi wszystko. Zawodnik zdobywający 50 bramek w sezonie jest kluczowy, ale Real ma środki, by poradzić sobie z tą stratą. Na pewno będą się liczyć w tym sezonie.

– Kiedy lepiej grać z gigantami w lidze? W sezonie musisz z nimi w końcu zagrać. Ani później, ani wcześniej, najlepiej grać wtedy, gdy wskazuje na to terminarz. Może faktycznie ciągle pracujemy nad wprowadzeniem nowych założeń jak wszystkie zespoły, ale myślę, że poradzimy sobie z tym meczem. Na pewno nie zabraknie nam chęci i intensywności.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2018.09.13, godz. 19:28, MrKrzysiek97
Trzeba z nimi wygrać po kolejne 3 pkt.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama