/ realmadrid.com, laliga.es

Infantil B awansuje do ćwierćfinału

Dobry start Królewskich na turnieju w Miami

Infantil B reprezentuje Real Madryt na 20. Międzynarodowym Turnieju La Liga Promises, który od niedzieli do wtorku odbywa się w Miami. Młodzi madridistas z rocznika 2003 uzyskali awans do ćwierćfinału rozgrywek po wygranych w fazie grupowej z Sagan Tosu i Aspire Academy. Dziś Królewskich czeka jeszcze pojedynek z Borussią Dortmund (transmisja na żywo od godziny 16:30 w Realmadrid TV).

Infantil B rozpoczął turniej na Florydzie od mocnego uderzenia, wygrywając 4:0 z Sagan Tosu. Wynik spotkania z Japończykami otworzył Melo, który dostawił nogę po indywidualnej akcji De la Víbory. Kolejne bramki po strzałach z dystansu zdobywali Néstor i Calleja. Wynik meczu w drugiej połowie ustalił Melo. Skrót spotkania:

W drugim meczu fazy grupowej Los Blancos spotkali się z Aspire Academy. Podobnie jak w meczu z Sagan Tosu, Real Madryt szybko objął prowadzenie dzięki bramce Melo. Prowadzenie drużyny dowodzonej przez Alberto Garrido podwoił tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie Sala. Trzecią bramkę dla madrytczyków zdobył z rzutu karnego De la Víbora. Skrót spotkania:

O godzinie 16:30 Real Madryt zagra z Borussią Dortmund o pierwsze miejsce w grupie A. Wygrana drużyna zagra pojedynek ćwierćfinałowy o godzinie 18:00, przegrani pół godziny później. Półfinały i finał odbędą się jutro.