Juvenil A w półfinale Pucharu Króla!

Królewscy rozgromili Villarreal

Juvenil A awansował do półfinału po pięknej remontadzie i ograniu Villarrealu aż 4:0. Królewscy pierwszy mecz przegrali 1:2. Wówczas Blancos fatalnie rozpoczęli spotkanie i po dziesięciu minutach Villarreal prowadził 2:0. Jednak w drugiej połowie Marcos Legaz zmniejszył rozmiary porażki i dał nadzieję na odrobienie strat w Madrycie.

W rewanżu znów szybko na prowadzenie mogli wyjść piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej, ale po pierwszym kwadransie to Królewscy zaczęli przeważać. Zaowocowało to golem Gonzalo Melero, który zdecydował się na uderzenie spoza pola karnego. Ledwie trzy minuty później dośrodkowanie Óscara Arroyo na bramkę zamienił Ismael uderzeniem z głowy. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Pruden po pięknej akcji Lozano. W drugiej części wynik ustalił Melero mocnym uderzeniem z dystansu.

Real Madryt – Villarreal 4:0 Skrót
1:0 Gonzalo Melero 23’
2:0 Ismael Cerró 26’
3:0 Pruden Sáez 35’
4:0 Gonzalo Melero 68’