REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2004.03.14, godz. 11:32, Bednar / marca.com

Beckham zaprzecza

David Beckham udzielił wywiadu brytyjskiej gazecie News of the World, w którym zaprzecza wszelkim doniesieniom o możliwości jego odejścia z Madrytu.
-Podpisałem kontrakt z Realem i chcę tu zostać. Czuję się tu bardzo szczęśliwy. – orzekł Beckham – Gram wspaniały futbol i cały świat może zobaczyć, jaką to sprawia mi przyjemność.
-W następnym sezonie również pozostanę graczem Realu Madryt. Podpisałem kontrakt na cztery lata, a pierwsze 6 miesięcy spędzone w Madrycie okazały się dla mnie tak bardzo pomyślne, że nie przewiduje odejścia z klubu. – podkreślił reprezentant Anglii.
David w ten sposób zdementował informację, jakoby miałby grać w Chelsea od następnego sezonu.
-Ludzie mówią, że mam problemy w Madrycie, że nie czuję się tu dobrze i chcę wrócić do Anglii. Cała ta spekulacja, dotycząca mojego powrotu do Wielkiej Brytanii to bzdura. Kategorycznie zaprzeczam, że odbyło się jakiekolwiek spotkanie z Romanem Abramowiczem, czy innym przedstawicielem Chelsea, w celu omówienia szczegółów mojego powrotu na Wyspy. Jedyne osoby z Chelsea, z którymi miałem kontakt to zawodnicy londyńskiego klubu, przyjeżdżający na zgrupowanie reprezentacji. – dodał Beckham.
Na koniec Anglik powiedział, że Chelsea nigdy otwarcie nie poinformowała go o swoim zainteresowaniu jego osobą, tak samo jak żaden inny klub. Dodał też, że jest w Madrycie dopiero 6 miesięcy i nie chce, aby tego typu plotki zasiały ziarno niepewności pomiędzy nim a kibicami.


REKLAMA

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama