/ twitter.com

Varane zszedł z urazem

Środkowy obrońca Realu Madryt nie dokończył meczu reprezentacji i najprawdopodobniej nabawił się urazu.

Kontuzja Sergio Ramosa nie jest jedynym problemem, jaki dotknął dzisiaj Real Madryt. Francuzi rozgrywają właśnie mecz ze Szwedami, ale wiadomo już, że pełnych 90 minut nie zaliczy w nim Raphaël Varane. W przerwie Didier Deschamps postanowił zmienić stopera Królewskich, którego zastąpił Kurt Zouma.

Selekcjoner reprezentacji Francji zabrał głos tuż po przerwie. „Nie jesteśmy zadowoleni, że Szwedzi strzelili gola, ale mieliśmy 4-5 szans i zdobyliśmy dwie bramki. To znowu wielka walka, a moje wybory są ograniczone. Hernández i Varane zeszli, ponieważ mają małe problemy. Mbappé wejdzie przed końcem meczu”, stwierdził na gorąco Deschamps.

Na razie trudno stwierdzić, co dokładnie dolega środkowemu obrońcy. Jutro lub pojutrze Varane stawi się w Madrycie, a następnie uda do Valdebebas, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Dopiero wówczas będzie można określić, jak poważny jest uraz i czy czeka go przerwa w grze. Już w sobotę Królewscy grają z Villarrealem i na dziś występ Rafy w tym meczu staje pod znakiem zapytania.

Aktualizacja: Arancha Rodríguez informuje, że Varane ma problem z barkiem, ale nie wiadomo, jak poważny jest to uraz.