Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Dzisiejsze okładki

Sytuacja z kontraktem Modricia, sparing Hiszpanii z Portugalią oraz plany transferowe Barcelony to główne tematy na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Gotowy obniżyć zarobki, by skończyć karierę w Realu Madryt” – MARCA przypomina, że umowa Chorwata wygasa w 2021 roku, ale ten chce zostać na dłużej. Pomocnik widzi u siebie siły i futbol, by zakończyć karierę w białej koszulce. „Real to mój dom, ale ciągle nie rozmawiałem z prezesem”, mówi.

Na górze: pojedynek z maszyną CR7 – sparing Hiszpanii z Portugalią, dla której 101 goli strzelił już Cristiano Ronaldo.

Poza tym na dole: Valencia i Athletic płoną po zamknięciu okienka; „Czasami czułam się bardzo nierozumiana” –  wywiad z badmintonistką Caroliną Marín; tenisista Carreño-Busta zmierzy się z Đokoviciem i wirusem żołądkowym.

AS
Article photo

„Dużo więcej niż sparing” – AS wylicza, że Cristiano, João Félix, Ramos i Ansu Fati to jedne z gwiazd starcia Hiszpanii z Portugalią, obecnym mistrzem Europy.

Na dole w sekcji Królewskich: „Absolutnie nie żałuję przejścia do Realu!” – wywiad z Brahimem.

Poza tym na dole: złe odczucia Barcelony wobec Umtitiego i Dembélé – działacze oburzeni ich odmowami w sprawie odejścia; Atlético będzie mogło wydać tylko 12,5 miliona euro – taki jest limit wykorzystania klauzuli wpłaconej za Thomasa; Verstappen ma asa w rękawie – klauzula rozwiąże jego umowę z Red Bullem, jeśli zmieni się dostawca silnika w jego bolidzie.

Mundo Deportivo
Article photo

„Eric w styczniu” – Mundo Deportivo podaje, że Barcelona jest zdecydowana ruszyć po stopera City w zimowym okienku. Klub będzie szukać jego twardego nastawienia, by wymusić jego odejście. Do tego informacja: także Depay, jeśli odejdzie napastnik – Holender przyjdzie tylko wtedy, gdy pojawi się sprzedaż lub wypożyczenie kogoś z ataku. Na niebieskim pasku: Barcelona przekazała swoim gwiazdom, że dojdzie do kolejnej obniżki pensji.

Na górze: Cristiano vs Ansu, pojedynek generacyjny – sparing w Lizbonie postawi przeciwko sobie CR7 i wschodzącą gwiazdę. Poza tym na dole: Nadal pokazał Sinnera i w półfinałach zagra ze Schwartzmanem; mecz koszykarskiej Barcelony z Zenitem przełożony na piątek.

Sport
Article photo

„Zimowe transfery” – Sport informuje, że Barcelona ponownie postara się ściągnąć Depaya i Erica Garcíę, gdy rynek znowu się otworzy. Klub uważa, że będzie mógł pozyskać obu zawodników za dużo niższą cenę od obecnej.

Na dole: Dembélé... i teraz co? – nie jest kluczowy dla Koemana; głosowanie nad wotum nieufności o krok – do sprawdzenia mniej niż 100 podpisów; Cristiano kontra Ansu w Portugalii. Poza tym na górze: Carreño-Busta poszuka półfinałów w starciu z Đokoviciem – powtórzą we Francji pojedynek z US Open, w którym Nole został zdyskwalifikowany.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!