Powrót Martina Ødegaarda powoli staje się faktem. Pomocnik, który początkowo miał spędzić dwa sezony w Realu Sociedad, wróci do stolicy Hiszpanii już teraz. Wczoraj niemal wszystkie hiszpańskie media rozpisywały się na temat Norwega, który rozmawiał już z Zinédine'em Zidane'em, bowiem to właśnie francuski szkoleniowiec chciał go mieć w swoim zespole na przyszły sezon i naciskał na jego powrót. Rozmowę między sobą odbyli też prezesi obu klubów i Florentino Pérez zakomunikował już Jokinowi Aperribayowi, że gracz spędzi kolejny sezon w Madrycie.
Drużyna z San Sebastián już w ten piątek rozpoczyna przygotowania do kolejnego sezonu i początkowo mówiło się o tym, że Ødegaard ma tego dnia stawić się w Zubiecie. Nic nie wskazuje już jednak na to, aby miało się tak stać. Na swojej oficjalnej stronie internetowej Real Sociedad zaktualizował już kadrę, w której nie figuruje 21-letni zawodnik, co może jedynie potwierdzać wczorajsze doniesienia, że wraca do Realu Madryt.
Królewscy mają rozpocząć pretemporadę 30 sierpnia i tego dnia wszyscy spodziewają, że Norweg pojawi się w Valdebebas, choć wcześniej powinniśmy spodziewać się oficjalnego komunikatu ze strony Los Blancos, którzy poinformują o jego powrocie. Ødegaard cały czas ma jednak problemy z kolanem i już parę tygodni temu rozpoczął leczenie w Barcelonie, o czym informował nawet baskijski klub. Trudno przewidzieć więc, w jakiej formie pomocnik będzie za trzy tygodnie, ale sztab medyczny Los Merengues ma od samego początku monitorować jego stan zdrowia i wydaje się, że wszystko jest pod kontrolą.
Komentarze (18)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.