Menu
/ as.com

Camavinga może nie poczekać na Real Madryt

Foto: Camavinga może nie poczekać na Real Madryt
Fot. Getty Images

Eduardo Camavinga wobec nastawienia Realu Madryt z brakiem transferów zastanawia się nad przyjęciem tego lata propozycji innego klubu.

Wygrane mistrzostwo wzmocniło Florentino Péreza w zamyśle braku wielkich transferów tego lata. Klub uważa, że kadra jest wystarczająco młoda i szeroka, by nie wykonywać wysiłku finansowego i naruszać klubowej kasy w czasach pandemii. Ta wiadomość dotarła do zawodników, których łączono z Królewskimi. AS informuje, że szczególnie mocno wpływa na tego, który był uznawany za praktycznie pewny zakup tego lata.

Dziennik twierdzi, że Moussa Sissoko, agent Camavingi, przekazał Królewskim, że nie wie, czy 17-latek będzie zdolny do poczekania na Real Madryt. Pomocnik ma poważne oferty z Paris Saint-Germain, które obserwuje go od dawna, oraz od Bayernu Monachium, który miał ruszyć po piłkarza w ostatnich dniach. To właśnie Niemcy mają być na ten moment faworytem tego wyścigu.

Sam zawodnik jest zaskoczony brakiem działań ze strony Stade Rennais w sprawie przedłużenia umowy wygasającej w 2022 roku. Chociaż nowy prezes czy dyrektor sportowy klubu zapewniali, że Camavinga zostanie w klubie na kolejny rok, to tak naprawdę nie zrobili w tej sprawie za wiele. Klub jednak czeka na zapewnienie sobie awansu do Ligi Mistrzów i właśnie tę część pieniędzy, jakie będzie miał zagwarantowane z tych rozgrywek, może przeznaczyć na podwyżkę dla nastolatka. W przypadku braku awansu wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie sprzedaż objawienia Ligue 1.

Nastawienie Realu Madryt dotyczące tego lata może przekreślić szanse na ten transfer. Królewscy w swoich działaniach opierali się między innymi na przyjaźni Zidane'a z Françoise-Henrim Pinaultem, właścicielem klubu. Właśnie rodzina Pinault ma klucz do przyszłości zawodnika, bo w czasie świetnego sezonu dużo mocniej zaangażowała się w życie drużyny. Teraz wszyscy czekają na rozwój sytuacji z awansem do Ligi Mistrzów. Jeśli go zabraknie, Camavinga raczej zostanie sprzedany i do walki o niego staną Bayern z PSG. Real Madryt jest nastawiony na przeczekanie roku i zobaczenie, jaka będzie sytuacja za rok.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.