REKLAMA
REKLAMA

Próba generalna na Di Stéfano

Dzisiejszy trening Realu Madryt zaplanowano na 19:30 na stadionie Alfredo Di Stéfano.
REKLAMA
REKLAMA
Próba generalna na Di Stéfano
Fot. Getty Images

Królewscy wznowią sezon za tydzień, w niedzielę 14 czerwca o 19:30, domowym starciem z Eibarem, które w Polsce będzie można obejrzeć na platformie Player.pl. Ten mecz rozegrają na stadionie Alfredo Di Stéfano w Valdebebas. Dzisiejszy trening pierwszego zespołu zaplanowano własnie dokładnie w porze spotkania na tym boisku, które ma taką samą murawę i takie same wymiary jak to normalnie znajdujące się na Santiago Bernabéu.

REKLAMA
REKLAMA

Ta decyzja ma oczywiście na celu przyzwyczajenie piłkarzy do tego stadionu o tej porze dnia. Zawodnicy zapoznają się z położeniem słońca o tej godzinie, z oświetleniem, z murawą oraz różnymi sekretami obiektu, na którym normalnie gra Castilla, a który teraz posłuży pierwszemu zespołowi za dom w pozostających do rozegrania spotkaniach tego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatnia wizyta ekipy na tym boisku przed starciem z Baskami.

Należy spodziewać się, że większą część zajęć zajmie wewnętrzna gierka 11 na 11, która zasymuluje warunki meczowe. Dostępni do gry są wszyscy poza Luką Joviciem, a z pierwszym zespołem w ostatnich dniach trenowali także obrońcy Hernández i Gutiérrez oraz atakujący Reinier z Castilli.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

REKLAMA