Menu
/ marca.com

Florentino potwierdza dogranie sezonu w Valdebebas

Foto: Florentino potwierdza dogranie sezonu w Valdebebas
Fot. Getty Images

Florentino Pérez przesłał socios list, w którym potwierdził dogranie sezonu w Valdebebas i zapowiedział przedstawienie opcji zrekompensowania środków należnych karnetowiczom za spotkania, które odbędą się bez kibiców. Przedstawiamy jego pełne tłumaczenie.

„Drogi socio,

Mam nadzieję, że ty i twoja rodzina przede wszystkim czujecie się dobrze pomimo tych trudnych okoliczności. W Realu Madryt jesteśmy bardzo świadomi ciężkiej sytuacji i dlatego chcę wysłać przesłanie ze wsparciem, solidarnością i sympatią tym, którzy w bezpośredni sposób odczuli skutki tej strasznej pandemii, a szczególnie wszystkim rodzinom, które straciły bliskich.

Chociaż powoli odzyskujemy pewną normalność, wciąż pozostaje przed nami daleka droga. Nie możemy zapominać, że z wielkimi wyzwaniami tej sytuacji możemy poradzić sobie jedynie z siłą, którą daje nam jedność wszystkich socios.

Futbol został ciężko naruszony podobnie jak większość społeczeństwa. Przez ten czas nieprzerwanie pracowaliśmy, by w miarę możliwości zminimalizować wielkie straty ekonomiczne wynikające ze środków zastosowanych, by powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby.

Chcę wyróżnić w tym procesie kolektywny wysiłek zawodników, trenerów, działaczy i pracowników klubu, którzy zrzekli się części swoich należności, by zredukować przewidywane załamanie ekonomiczne. Pod tym samym względem chcę także podziękować za hojność socios, którzy zwrócili się do klubu, by przekazać swój zamiar zrzeczenia się swoich praw wynikających z przerwania rozgrywek.

Co do tej sprawy, w najbliższych dniach otrzymacie komunikację z klubu, w której przedstawione zostaną różne opcje, jakie zostaną zaproponowane karnetowiczom, by zrekompensować wkład finansowy dotyczący meczów sezonu 2019/20, które zostaną rozegrane za zamkniętymi drzwiami.

Mamy już datę wznowienia piłkarskiej La Ligi. Spotkania, które pozostają nam do rozegrania, odbędą się bez kibiców na trybunach. Dlatego podjęliśmy decyzję o rozegraniu wszystkich meczów w roli gospodarza na stadionie Alfredo Di Stéfano w naszym Miasteczku Realu Madryt. Ta decyzja pozwoli nam poczynić postępy w pracach na stadionie Santiago Bernabéu.

Jeszcze raz chcę okazać moją głęboką wdzięczność za wasze zaangażowanie i lojalność w tych tak trudnych czasach. Pozostaniemy zjednoczeni z nadzieją, że szybko wrócimy na nasz stadion Santiago Bernabéu, by przeżywać emocje, które sprawiły, że bycie madridistą jest wyjątkowe.

Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek życzę wam i waszym bliskim zdrowia oraz nadziei, by pokonać ten czas z przeciwnościami.

Mocne uściski,
Florentino Pérez”.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!