Menu

Dzisiejsze okładki

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

Słowa Viníciusa i jego ewentualna gra z Hazardem oraz wypowiedzi trenera Barcelony to najważniejsze kwestie poruszane na sobotnich okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

Article photo

„Musimy wygrać tę ligę dla kibiców” – stwierdza Vinícius Júnior w wywiadzie na wyłączność dla gazety. Brazylijczyk uważa, że w obu meczach z Barceloną byli od niej lepsi. Mówi także, że nie przyszedł do Realu po to, aby w siebie wątpić i przede wszystkim on sam stawia sobie wymagania. Przyznaje również, że bycie w Realu zmieniło jego świat i zauważa, że podczas meczów cierpi w Hiszpanii, ale tak samo było też w Brazylii.

Pożegnanie na odległość z Adurizem. Tebas rozmawiał z Aganzo, a La Liga i AFE położyły podwaliny pod powrót rozgrywek. MARCA zapowiada reportaż, w którym stawia pytanie, czy z powodu genów córka Bolta będzie miała większe szanse na bicie rekordów od niego. Liga ACB nadal poszukuje miejsca, gdzie mogłaby dokończyć i rozstrzygnąć sezon.

AS

Article photo

„Vinícius – Hazard: pasuje tylko jeden” – Zidane uważa, że są niekompatybilni na boisku, razem nie mogą grać od początku i dotychczas rzadko występowali wspólnie. Belg wraca, by potwierdzić, że jest crackiem, co hamuje rozwój Brazylijczyka.

Carlos Sainz mówi o swoim synu, że Ferrari pozyskało pracusia. Emocjonalne pożegnanie z Adurizem na San Mamés. Cała Hiszpania wychodzi z zerowej fazy znoszenia obostrzeń.

Mundo Deportivo

Article photo

„Setién określa się” – trener mówi, że chciałby pewnego dnia trenować Neymara. Stwierdza też, że Pjanić to wielki piłkarz i może grać w Barcelonie. Potwierdza również, że będzie liczył na Rakiticia, dopóki ten jest w jego zespole.

Semedo przybliża się do City i może zostać wymieniony za Cancelo. Mou zdradza, że w 2010 roku ostrzegał Pepa, aby jeszcze nie świętowali awansu, ponieważ mecz nie dobiegł końca. Bayern i Borussia ruszają po zwycięstwa przed niemieckim klasykiem. Nie ma dostępu do basenów, więc pływaczki synchroniczne trenują w morzu. Zmiana kalendarza w NBA szachuje Dream Team.

Sport

Article photo

„Chciałbym trenować Neymara” – Quique Setién analizuje przyszłość i teraźniejszość Barcelony. Odpowiedź dla Messiego: „Powstała wielka dyskusja wokół tego tematu. To oczywiste, że musimy poprawić pewne rzeczy, ale jesteśmy przekonani, że mamy potencjał do wygrania Ligi Mistrzów”. Błogosławieństwo transferów: „Podobają mi się wielcy piłkarze, a Pjanić jest jednym z nich. Lautaro, oczywiście, może dostosować się do ofensywnego stylu gry drużyny”. Walka o mistrzostwo: „Chcę dokończyć zmagania i wygrać tę ligę na boisku. Zawodnicy są pełni siły i będziemy przygotowani”.

Sport prezentuje oficjalną maseczkę ochronną, jaką stworzyła Girona. Inter otwiera drzwi przed Umtitim, który mógłby zostać włączony w „operację Lautaro”. Kluczowa kolejka w Niemczech, gdzie Bayern i Borussia ruszają po tytuł. Koszykarze Barcelony trenują już w grupie.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!