Menu
/ realmadrid.com, as.com

Florentino odwiedził zawodników na dzisiejszym treningu

Foto: Florentino odwiedził zawodników na dzisiejszym treningu
Fot. realmadrid.com

Królewscy stawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie odbyli kolejny trening w grupach w tym tygodniu. Na murawie ponownie zabrakło kontuzjowanego Luki Jovicia i Mariano, a na zajęciach pojawił się za to Florentino Pérez.

Wszyscy zawodnicy Realu Madryt stawili się dziś w ośrodku treningowym, ale nie każdy z nich wybiegł na murawę, żeby odbyć na niej czwarty trening w grupach w tym tygodniu. W klubowych budynkach pozostali ponownie Luka Jović i Mariano. Serb kontynuuje rehabilitację stopy, a drugi z napastników również boryka się z problemem w tej części ciała, choć klub wciąż nie precyzuje, co mu dolega, ale jego kłopoty szerzej opisuje AS.

Niespodziewanie na treningu stawił się dziś także Florentino Pérez. Prezes Realu Madryt przez chwilę przyglądał się rozgrzewce przed zajęciami piłkarzy na boisku, a później koszykarzy w hali. Z założonymi rękawiczkami i ochronną maseczką na twarzy El Presidente rozmawiał także z trenerami obu drużyn i zamienił też choćby słowo z każdym z obecnych zawodników, pytając przede wszystkim o zdrowie ich samych oraz rodzin. Zdjęcia z wizyty Florentino można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

W trakcie pandemii biuro prezesa zostało przeniesione z Santiago Bernabéu do Valdebebas. Florentino pracuje na co dzień w środku treningowym i tam też odbywają się teraz najważniejsze spotkania. Od kilku miesięcy jest to także miejsce pracy José Ángela Sáncheza. Jest to długoterminowy zamysł Królewskich związany z przebudową stadionu, aby najważniejsze osoby z klubu na stałe przebywały już w miasteczku sportowym.

Madryt pozostaje wciąż w zerowej fazie znoszenia restrykcji, ale kilka dni temu wszystkie kluby otrzymały rządową zgodę na pracę w maksymalnie 10-sobowych grupach. Zajęcia rozpoczęły się o godzinie 10:00, ale piłkarze w Valdebebas ponownie pojawiali się w trzech turach. Zawodnicy zaczęli od stretchingu i jazdy na rowerkach, a następnie pracowali nad utrzymywaniem się przy futbolówce i wywieraniem presji na przeciwniku. Oddawali także strzały na bramkę i grali w siatkonogę. Bramkarze realizowali zaś swój specjalny plan treningowy.

Zajęcia odbywały się pod okiem Zinédine'a Zidane'a, który w ich trakcie wydawał polecenia swoim graczom. Trening przebiegał zgodnie z protokołem La Ligi zatwierdzonym przez Ministerstwo Zdrowia i Krajową Radę Sportu.

Zdjęcia z czwartych zajęć w grupach w tym tygodniu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu. Jutro zawodnicy stawią się w Valdebebas o tej samej porze.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.