REKLAMA
REKLAMA

Prawe skrzydło Cicinho

Na takiej właśnie pozycji ma zagrać jutro nasz nowy Brazylijczyk
REKLAMA
REKLAMA

W meczu z Villarreal Cicinho zastąpi na prawej flance zawieszonego za kartki Davida Beckhama. Będzie mieć wiele okazji do ataku, szarż tą stroną boiska i oczywiście...okazji do asyst.

A przecież podania otwierające kolegom drogę do bramki Cicinho ma opanowane jak mało kto. W zeszłym sezonie był najlepszym asystentem w lidze brazylijskiej notując 15 takich zagrań. Takich, po których partnerom z drużyny nie pozostawało nic innego jak tylko skierować piłkę do siatki rywala.

Gra na prawym skrzydle, używając tego popularnego wyrażenia, nie jest dla Cicinho nowością. Na tej pozycji radził sobie dobrze nie raz i nie dwa w lidze brazylijskiej, a mecze, które Cicinho rozegrał jako prawy obrońca w kadrze Brazylii potwierdziły jego nieprzeciętne ofensywne możliwości.

Będzie walczył, będzie biegał, będzie dezorientował rywala, będzie stwarzał przewagę, bedzie szukał Ronaldo i Robinho aby idealnie dograć im piłeczkę - tak piszą dziennikarze As.com.
Cóż, nie mamy nic przeciwko. A może, jeśli Cicinho się sprawdzi, to etatowy dotychczas prawoskrzydłowy będzie musiał ostro wziąść się do pracy oraz porzucić złośliwe faule aby utrzymać się w wyjściowej jedenastce? W końcu nie ma ludzi niezastąpionych.

fot. Telegrach.co.uk Cicinho: Trzymaj się Sorin, pogadamy po meczu, ja lecę

Ostatnie aktualności

18. kolejka PD

Piłkarze wracają na boiska po przerwie świątecznej

50
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (131)

REKLAMA