Menu
/ realmadrid.com

Cassano: ĄHala Madrid!

Szczęśliwy, pewny siebie i pełen optymizmu, cały Antonio Cassano. Dzisiaj...

Szczęśliwy, pewny siebie i pełen optymizmu, cały Antonio Cassano. Dzisiaj 23-latek został przedstawiony jako nowy gracz Realu. Prezentacja, bez Florentino Pereza, lecz za to z wiceprezydentem, Emilio Butragueño, była pierwszą okazją do przywdziania białych barw i oficjalnego podpisania kontraktu pomiędzy włoską gwiazdą a madryckim klubem. Miejsce miała również tradycyjna chwila - prezentacja nowego nabytku w loży honorowej Estadio Santiago Bernabéu oraz wręczenie zegarka i pióra.

O godzinie 12:50 Antonio Cassano pojawił się w kuluarach Santiago Bernabéu. Towarzyszyli mu jego reprezentanci przywitani przez wiceprezydenta Realu, Emilio Butragueño, szefa do spraw marketingu, Jose Angela Sancheza, szefa do spraw ekonomii klubu, Martineza de Albornoza, oraz dyrektora sportowego, Benito Floro. Obeznany już po wtorkowym spotkaniu ze środowiskiem klubu, Antonio wszedł uśmiechnięty od ucha do ucha, by otrzymać wykonany ze srebra odlew Santiago Bernabéu, zegarek oraz wieczne pióro.

Nowy gracz Realu podczas przejścia do loży honorowej, gdzie czekali na niego dziennikarze oraz reprezentanci klubu, rzucał żartami i komplementami. Po odczytaniu protokołu, Włoch serdecznie podzękował za miłe przyjęcie przez działaczy klubu. Potem, ze względu na absencję Florentino Pereza, głos przejął Butragueño: - Po pierwsze chciałbym przypomnieć o naszym honorowym prezydencie, Don Alfredo Di Stéfano. Jak zapewne wszyscy wiecie, Di Stéfano opuścił oddział intensywnej terapii i ma się już znacznie lepiej, a to bez wątpienia jest powodem do satysfakcji dla wszystkich madridismo. Niestety, dziś również prezydent Realu Madryt, Florentino Pérez, nie może uczestniczyć w prezentacji, więc ja, w jego imieniu, chciałbym serdecznie przywitać nowego zawodnika w klubie.

Wiceprezydent kontynuował: - Możliwość prezentacji Antonio Cassano jest dla mnie niespotykanym zaszczytem, wyróżnieniem. Cassano to niekwestionowany talent, doskonały gracz, który, pomimo swojego młodego wieku, brał udział w wielu ważnych międzynarodowych imprezach, grał również w Serie A. Myślę, że on doskonale zdaje sobie sprawę, jaka odpowiedzialność na nim ciąży. W rozmowie ze mną, Antonio obiecał, że będzie dawał z siebie maksimum możiwości. Real Madryt wybrał Antonio Cassano... a on... on również wybrał Real Madryt.

"Drugiej części sezonu stawiać będziemy czoła zdecydowani, maksymalnie zmotywowani, z wielką chęcia do zwyciężania i dawania radości naszym fanom. Cassano to bardzo cenny gracz, nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że pomoże w walce na każdym froncie. Wiem, że zaszczytem dla niego jest reprezentować Białe Barwy i występować na Santiago Bernabéu. Antonio... dla nas również jesteś powodem do dumy. Cassano będzie drugim Włochem w historii, który grać będzie w Blancos i bronić będzie barw tego klubu. Twoja przygoda w Realu Madryt się rozpoczyna. Witamy na Santiago Bernabéu, witamy w Realu Madryt. Antonio, jesteś już w swoim nowym domu", mówił podczas prezentacji wiceprezydent, któremu towarzyszył prawie cały sztab działaczy.

Zaraz po przemówieniu Emilio Butragueño do głosu doszedł Cassano, który otrzymał koszulkę z numerem "19": - Jestem bardzo wzruszony, że dane mi będzie przywdziewać trykot jednej z najlepszych drużyn na świecie, strój Realu Madryt. Dziękuję całemu klubowi, moim reprezentantom, wszystkim fanom i ĄHala Madrid!.

Po prezentacji Antonio Cassano udał się do szatni, by przebrać się w trykot Realu Madryt, wyjść do swoich fanów i zaprezentować się jako nowy gracz Realu. Talent ze słonecznych Włoch poznał niemale wszystkie tajniki klubu oraz spędził niesamowity i niezapomniany dzień.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!