Advertisement
Menu
Partnerem portalu w trakcie EURO jest VIVUS!

Dzisiejsze okładki

Wideozgrupowanie Królewskich, walka z koronawirusem i transfery Barcelony to główne tematy na sobotnich okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA

Article photo

„Zidane robi wideozgrupowanie” – trener Realu powołał kadrę, aby ją pocieszyć. Był zainteresowany tylko nastrojem i stanem zdrowia piłkarzy oraz ich rodzin. Minęły trzy tygodnie, odkąd szkoleniowiec widział się z nimi twarzą w twarz. Zizou: „Żyjcie tak, jakbyście byli w Valdebebas”.

Atlético odezwało się do najstarszych socios, aby zaproponować im schronienie. Anglicy proszą, aby piłkarze ucięli swoje wynagrodzenia o 30%. Firma technologiczna Granero walczy z koronawirusem.

AS

Article photo

„Za tą maseczką kryje się olimpijski bohater” – po tym, jak przeniesiono imprezę w Tokio, Saúl Craviotto, zdobywca czterech medali na igrzyskach, wrócił do pracy w policji w Gijón. Sam przyznał, że poprosił o powrót ze względu na czasy, w jakich przychodzi nam żyć.

Zidane motywuje swoich za pośrednictwem wideorozmowy i zwołuje kadrę, aby okazać jej wsparcie. La Liga naciska na masowe zastosowanie ERTE, ale kapitanowie pierwszoligowych zespołów odrzucają ten plan. UEFA ostrzega te ligi, które postanowiły się zbuntować i zamierza wykluczać z europejskich pucharów drużyny, którym już teraz przyznano mistrzostwo. Firmy z różnych sektorów walczą z koronawirusem i tworzą materiały sanitarne.

Mundo Deportivo

Article photo

„Tajne: Neymar” – Barça zawarła porozumienie z Neyem, żeby zablokować to, co robił Real w 2019 roku. Piłkarz obiecał, że na pewno przyjdzie w tym lub kolejnym roku. Pakt zawarto w jednym z barcelońskich hoteli. Prezes Racingu, Víctor Blanco, stwierdza, że Lautaro odmówił Realowi, gdy miał 18 lat. Gazeta zapowiada serię, która będzie przedstawiać najlepsze frazy w historii Barcelony.

Rozłam w Europie. Čeferin naciska na granie i grozi Belgii za anulowanie ich rozgrywek, podczas gdy we Włoszech kilka klubów odmawia powrotu do rywalizacji po medycznych zaleceniach. Agent Fabiána przyznaje się do kontaktów z Realem. La Liga zaleca zastosowanie ERTE wszystkim klubom, a Anglicy obniżają zarobki o 30%. Dziennik przypomina walkę Mayweathera z Pacquiao. Piłkarz ręczny Šterbik przechodzi na emeryturę w wieku 40 lat. Koszykarz Delaney nie chce grać później niż w czerwcu i odpuszcza.

Sport

Article photo

„«Okazja» Kurzawa” – Barça negocjuje z lewym obrońcą, którego kontrakt z PSG wygasa 30 czerwca. Barcelona poprosiła o czas jego agenta, Kia Joorabchiana, aby domknąć najpierw sprzedaż Júniora.

Coutinho przybliża się do Chelsea, a przedstawiciele piłkarza są już w kontrakcie z angielskim klubem. Gazeta zastanawia się, kiedy Messi strzeli 700. gola, ponieważ brakuje mu trzech trafień. UEFA grozi Belgii i Holandii, które chcą zakończyć rozgrywki już teraz. Dziennik przedstawia także przewodnik po wszystkich zawieszonych wydarzeniach sportowych.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!