Menu
/ player.pl

Zostań w domu: Player zaprasza na najlepszą rozrywkę online

Foto: Zostań w domu: Player zaprasza na najlepszą rozrywkę online
Fot. własne

Pandemia koronawirusa sprawia, że wszyscy musimy radzić sobie z jej trudami, a wiele osób zmuszonych jest pozostać w domach. Z pomocą w umileniu czasu przychodzi nasz wieloletni partner, który oferuje swoje pakiety w obniżonych cenach.

Dla wszystkich, którzy zostali w zaciszu domowym, Player przygotował specjalną kolekcję „Najlepsza rozrywka bez wychodzenia z domu”, którą można oglądać na każdym ekranie – od telewizora, po tablet i telefon. Znajdują się w niej topowe filmy, programy i seriale z bibliotek TVN Discovery, HBO lub CANAL+.

W ogromnej bibliotece Playera znajdują się największe hity serialowe, których nikomu nie trzeba przedstawiać: „Gra o tron”, „Detektyw”, „Wielkie kłamstewka”. Player zaprasza także na dwa sezony własnej produkcji oryginalnej: „Chyłka – Zaginięcie” oraz „Chyłka – Kasacja”, a także najnowsze seriale Player First –  „Motyw” i „Kod genetyczny".

W serwisie można także oglądać głośną produkcję CANAL+ „Mały zgon”, która zabiera widzów w porywającą, kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, przestępców, skorumpowanych stróżów prawa i pokerowego podziemia. Niedawno ruszył także trzeci sezon mrocznej odysei o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu – „Westworld”, stworzona przez Jonathana Nolana i Lisę Joy. Dwa poprzednie sezony megahitu telewizyjnego autorstwa Jonathana Nolana i Lisy Joy są też w całości dostępne na platformie.

Dla tych, co uwielbiają włoskie produkcje, serwis przygotował „Zero Zero Zero”, „Genialną przyjaciółkę”, „Nowego papieża” i „Gomorrę”. Seriale to idealne rozwiązania na długie dni spędzone w domu, szczególnie że w serwisie znajdują się wszystkie sezony wielu produkcji, które można obejrzeć w binge’u.

Pakiet „Start” można kupić tutaj za 5 PLN za pierwszy miesiąc.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Komentarze pod tym tekstem zostały wyłączone