Casemiro: To niezwykle ważne trzy punkty

Wczorajsza wygrana Realu Madryt z Barceloną (2:0) była zarazem 100. zwycięstwem ligowym Casemiro w koszulce Los Blancos. Po meczu Brazylijczyk spotkał się z dziennikarzami i podzielił się swoimi wrażeniami po Klasyku. Przedstawiamy wypowiedzi pomocnika.

– Jestem bardzo zadowolony z drużyny, z tego, jak graliśmy i co zrobiliśmy na boisku. To niezwykle ważne trzy punkty. Nie graliśmy źle, ale w ostatnich minutach mecz nam zaczął uciekać. Dziś pokazaliśmy, że jesteśmy silni. To ważne, by ludzie w nas wierzyli. Zagraliśmy dobrze, ale do końca sezonu wciąż wiele meczów.

– Trzeba ogromnie podziękować kibicom na Bernabéu za to, że wspierali nas do samego końca. Razem możemy sięgnąć po wiele sukcesów. Liczymy na nich.

– Vinícius bardzo zasłużył na tego gola. To celebracja, która płynie prosto z serca. W przerwie powiedziałem mu, że musi cisnąć na bramkę. Jeśli Karim jest w lepszej pozycji, to niech mu poda, ale jeśli nie - niech strzela. Później powiedział mi, że w sytuacji bramkowej pomyślał o tym. Zaliczył partidazo.