REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj może zostać ogłoszony transfer Reiniera

Reinier Jesus skończył wczoraj 18 lat. Dzisiaj może zostać ogłoszony jego transfer do Realu Madryt.
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiaj może zostać ogłoszony transfer Reiniera
Fot. Getty Images

Atakujący obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii U-23, która w nocy rozpoczęła turniej przedolimpijski od wygranej 1:0 nad Peru. Reinier rozegrał w nim ostatnie 20 minut i właśnie z tego powodu nie ogłoszono jego transferu w niedzielę, gdy obchodził 18. urodziny.

REKLAMA
REKLAMA

Wcześniej media podawały, że mediapunta przeszedł pomyślnie testy medyczne właśnie na zgrupowaniu kadry, a AS przekazał nawet, że w poprzednim tygodniu pojawił się on na chwilę w Madrycie, gdzie dopiął formalne szczegóły swojego transferu do Realu.

Ostatecznie Królewscy według większości źródeł mają zapłacić za niego 30 milionów euro i ma on reprezentować barwy Castilli już od lutego, gdy tylko skończy udział w turnieju przedolimpijskim oraz zamknie sprawy prywatne w ojczyźnie. Oficjalne ogłoszenie tego transferu może nastąpić już dzisiaj.

Ostatnie aktualności

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach największych hiszpańskich dzienników sportowych?

69
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

REKLAMA