REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy trening przed Klasykiem

Królewscy wrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do środowego meczu z Barceloną. Kontuzjowanych pozostaje pięciu piłkarzy.
REKLAMA
REKLAMA
Pierwszy trening przed Klasykiem
Fot. własne

Oficjalnie kontuzjowani pozostają Marcelo, Eden Hazard, James Rodríguez, Lucas Vázquez i Marco Asensio. James kolejny dzień pracował indywidualnie z piłką na murawie, a Lucas wyszedł na boisko, by wykonać określone ćwiczenia fizyczne.

Podstawowi zawodnicy z meczu z Valencią wykonali sesję regeneracyjną. Na te zajęcia trenerzy zaprosili Altube, Manu Hernando, Ayoub, Blanco i Rodrigo z Castilli oraz Miguela z Juvenilu A. Dostępni gracze po rozgrzewce pracowali nad pressingiem i rozgrywaniem akcji, a wszystko zakończył minimecz na zmniejszonym boisku.

REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcia z tego treningu można znaleźć na oficjalnej stronie klubu. Jutrzejsze zajęcia zaplanowano na 11:00, a po nich z dziennikarzami spotka się Zidane.

Mecz z Barceloną rozpocznie się w środę o 20:00, a w Polsce na żywo będzie można obejrzeć go na CANAL+ lub Eleven Sports 1 na platformie Player.pl.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

REKLAMA