REKLAMA
REKLAMA

Beckham jedzie do San Sebastián

lecz nie wiadomo, czy zagra
REKLAMA
REKLAMA

Vanderlei Luxemburgo jedzie do San Sebastián bez dwóch kluczowych graczy: Raula Gonzaleza i Ronaldo. David Beckham natomiast, pomimo ciągłych bólów pleców, także wybierze się na mecz z Sociedad, by wspomóc drużynę, a tym samym uratować Luxemburgo przed utratą swojej posady.

Beckham został włączony do składu Królewskich, nawet pomimo tego, że w dzisiejszym treningu udziału nie brał. Bóle pleców, kapitanowi reprezentacji Anglii, powróciły po środowym meczu Ligi Mistrzów z Olympique Lyonem, co spowodowało, że przez cały czasy musi poddawać się rehabilitacjom i brać silne tabletki uśmierzające ból. W ciągu najbliższych 24 godzin okaże się, czy David zagra w wyjściowej jedenastce.

Podczas zamkniętego dla dziennikarzy treningu w Miasteczku Realu Madryt, David Beckham nie brał udział w minimeczach i treningu na boisku, lecz wypełniał swój plan rehabilitacyjny, głównie polegający na ćwiczeniach z fizjoterapeutami i sesjami na basenie.

Oto pełna lista graczy, którzy pojadą do San Sebastián na mecz z lokalnym Realem Sociedad: Casillas, Diego López, Michel Salgado, Diogo, Helguera, Pavón, Mejía, Roberto Carlos, Raúl Bravo, Sergio Ramos, Pablo García, Zidane, Guti, Robinho, Beckham, Baptista, Soldado, Jurado i Tébar.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

REKLAMA