– Walka w sprawie innej daty Klasyku? Nie, Klasyk jest wyznaczony na 18 grudnia. My podkreśliliśmy, że nie będziemy prosić o zawieszenie decyzji. Jedyne, o co prosimy, to zatwierdzenie kompetencji La Ligi w tej sprawie na przyszłość. Mecz będzie rozegrany 18 grudnia. Nie odwołujemy się od daty, a od faktu, że to my powinniśmy byli ją ustalić. Werdykt zapewne nie zapadnie przed tym dniem, więc Klasyk na pewno będzie rozegrany 18 grudnia. Zobaczymy jeszcze o jakiej godzinie. Analizujemy to, szukamy najmniej szkodliwej godziny dla La Ligi.
– Jest możliwy Klasyk o 13:00 w środę? Nie wiem, analizujemy to.
– Potencjalne odejście Bale'a? To wielki zawodnik i kiedy odejdzie, będzie dla nas tego szkoda. Chcemy u siebie najlepszych trenerów i zawodników. Real wykonał wielki wysiłek, by sprowadzić piłkarzy na wysokim poziomie. Najważniejsze są jednak rozgrywki i to, żebyśmy jako marka byli ponad graczami.
Komentarze (17)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się