REKLAMA
REKLAMA

Watzke: Nic nie słyszałem o powrocie Achrafa do Realu

Hans-Joachim Watzke udzielił wywiadu Süddeutsche Zeitung. Dyrektor generalny Borussii Dortmund wypowiedział się w nim między innymi na temat przyszłości Achrafa Hakimiego czy Jadona Sancho. Przypomnijmy, że ten pierwszy jest wypożyczony do Niemiec do końca tego sezonu bez żadnej opcji wykupu czy przedłużenia porozumienie i formalnie 1 lipca znowu będzie graczem Realu Madryt. Działacz BVB nie widzi tego jednak w tak klarowny sposób.
REKLAMA
REKLAMA
Watzke: Nic nie słyszałem o powrocie Achrafa do Realu
Fot. Getty Images

– Na ten moment nie widzę Achrafa w Realu Madryt i nic nie słyszałem o jego możliwym powrocie. Widzę, że czuję się w Dortmundzie jak w domu i zrobimy wszystko, co będzie możliwe, by go zatrzymać.

REKLAMA
REKLAMA

– Przyszłość Sancho? Najważniejsze, że czuje się u nas komfortowo. Nie jest też takie jasne, że on chce odejść. Nawet jeśli dojdzie do takiej sytuacji, udowadnialiśmy raz za razem, że potrafimy znaleźć następcę naszego najlepszego gracza.

– Po pierwsze, nie wierzę, że istnieje jakikolwiek plan stworzenia Superligi bez udziału lig krajowych, które są w futbolu większością. Od 2024 roku możemy mieć jednak format z kilkoma meczami w pucharach więcej. Taka potrzeba istnieje nie tylko w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych czy Azji ludzie chcą oglądać więcej starć topowych drużyn.

Ostatnie aktualności

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach głównych hiszpańskich dzienników sportowych?

55
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

REKLAMA